Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά νικητής σε κλήρωση Free fuck(50% discount στην συγκεκριμένη περίπτωση),έτσι και η κριτική αυτή αφορά την Αλεξία που επέλεξα για την εξαργύρωση του δώρου.Ευχαριστώ καταρχάς τον Ettore για την συγκεκριμένη προσφορά και πάμε τώρα σε ότι αφορά την επίσκεψη στην κοπέλα.

Την Αλεξία δεν την διάλεξα τυχαία όλες οι επισκέψεις μου σε αυτήν ήταν επιτυχημένες,σωστά λοιπόν οι κοπέλα μετά από τόσο καιρό που προσφέρει τις υπηρεσίες της με τον καλύτερο τρόπο έχει την φήμη του λεγόμενου "στανταράκι" καθώς δεν πρόκειται να φύγεις δυσαρεστημένος.
Η κοπέλα είναι κανονικού αναστήματος μελαχρινή με ωραίο σώμα,στα αρνητικά είναι το πρόσωπο που δεν χαλάει βέβαια και πολύ την κατάσταση.Στο δωμάτιο αρκετά φιλική,απ΄τις κοπέλες που δίνει γλωσσόφιλα απ΄την πρώτη επίσκεψη(τουλάχιστον με εμένα αν θυμάμαι καλά απ΄την πρώτη φορά που την επισκέφθηκα) αν και δεν ξέρω κατά πόσο αυτό πρέπει να το επιδιώκουμε.Σε λεπτομέρειες δεν θα μπω τα έχουν πει όλα άλλοι σε άλλες κριτικές,θα πω μόνο ότι έμεινα ευχαριστημένος η κοπέλα έχει την διάθεση να ευχαριστήσει τον πελάτη και δεν αρνείται τίποτα.

Μια μικρή σημείωση θα κάνω για τον χαμηλό βαθμό που έβαλα στο πεδίο χώρος/καθαριότητα χώρου,όσες φορές επισκέφθηκα το συγκεκριμένο σπίτι η καθαριότητα ήταν σχεδόν ανύπαρκτη,μέχρι και λιμνούλα από νερό γύρω απ΄το νιπτήρα έχω συναντήσει εν καιρώ Τζούλιας. Βέβαια στην συγκεκριμένη επίσκεψη τα πράγματα ήταν αρκετά καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
393
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, GioCha, smxat0 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού