Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426123
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
1η μου κριτική γενικά αλλά θεώρησα πως πρέπει μιας κ έψαξα να διαβάσω για την εν λόγο κοπελιά κ δεν βρήκα κάτι. Φτάνω στο στούντιο εύκολο παρκινγκ λόγο ώρας.
Στο σαλόνι πρώτη η Λιλη κ μετά ξεπροβάλει το υπερτουμπανο πιτσιρικι εκ Βενεζουέλας. Παθαίνω το κοκομπλοκο από το ωραίο φτιαγμένο βυζάκι κ απίστευτο λατινοκωλαρακι. Οπότε καταθέτω για απλό κ περνάω στα ενδοτερα. Ντουζακι κ ανοίγει η πόρτα. Όλα τ ωραία τελείωσαν εδώ....
Ήρθε ήδη γυμνή έριξε ένα ξερό "χολα" κ πήρε θέση στο κρεβάτι . Ξάπλωσα και κατευθείαν με το εργαλείο να μισοκοιμαται περνάει το λάστιχο. Πιπα αδιάφορη για μερικά λεπτά. Καβαλαει με πρόσωπο μπροστά όπου κ χάρηκα για λίγο τις βυζαρες της κ ξεκαβαλαει. Στηνεται στα 4 περιμένει. Οπότε σκέφτηκα για να τελειώσω κ να ευχαριστηθώ ας απολαύσω την θέα από το όμορφο σουφρακι της. Με το που το ακούμπησα απλά, δεν προσπάθησα να της βάλω δάχτυλο μου το τράβηξε με το χέρι της. Οποτε λέω χυσε να φύγουμε.
Ανέβασα ρυθμό κ ένταση οσπου τα έριξα στο σκούφο. Μέχρι να κάτσω στον κωλο μου άκουσα το "γκρασιας" κ μην τον είδατε.
Χρόνια λάτρης του ανατολικου μπλοκ αλλα φέτος με κέρδισε η λατινική Αμερική. Δυστυχώς όμως όσες φόλες τρως από την μεριά τρως κ από την άλλη μερια . Κανόνας δεν υπάρχει παρα μόνο εξαιρέσεις κ χημεία.
Αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2019
Όνομα κοπέλας
Ντόρυ
Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
114
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, Redmad, pervsexmate και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού