Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές πρώτη μου φορά που γράφω κριτική και Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου. Λοιπόν σε γνωστό ξενοδοχείο των νοτίων προαστίων πριν δύο εβδομάδες περίπου συναντηθήκαμε βραδάκι μαζί με το πυραυλοκίνητο κορίτσι που λέγεται Νίνα!! Καταρχήν από εμφάνιση μου άρεσε πάρα πολύ Είναι όπως στις φωτογραφίες του site. Οπως έχουν περιγράψει και οι άλλοι συναγωνιστές που έχει πολύ ωραία σαρκώδη χείλια, πάρα πολύ ωραίο σώμα σφιχτό απαλό χωρίς καμία κυτταρίτιδα, ωραίο το τατουάζ που είναι πίσω στον κώλο της εμένα με καυλωνει αφάνταστα αυτό, όπως επίσης και το σκουλαρίκι που έχει στη γλώσσα της. το πρόσωπό της είναι ικανοποιητικό δεν το κατι σούπερ για τα δικά μου γούστα.
Με το που άνοιξα την πόρτα είδα ένα κορίτσι μελαχρινό ψηλό όμορφο με ένα ντεκολτέ μαύρο φόρεμα που μοσχομυρίζε και θα σας πω την αλήθεια με το που την είδα έτσι....κάυλωσα! Συστηθήκαμε λίγο στα αγγλικά τα οποία είναι τα πολύ βασικά για να μπορούμε να συνεννοηθούμε και πήγε κατευθείαν στο μπάνιο. Εγώ είχα αφήσει λίγο την πόρτα ανοιχτή του μπάνιου οπότε την έβλεπα που πλενόταν και τον έπαιζα.. μου ερχόταν να μπω μέσα στο μπάνιο και να την ξεσκίσω εκείνη την ώρα... βγαίνει η κοπέλα Λοιπόν από το μπάνιο τι βάζω επί τόπου στο πάτωμα με τα γόνατα και ξεκινάει πίπα τρελή κάνει πάρα πολύ ωραία πίπα με βαθιά deepthroat με δάκρυσμα ματιών (τον έχω και λίγο μεγάλο)
Παιδιά δεν μπορείτε να φανταστείτε με έκανε τούρμπο τη σταματάω από την πίπα της λέω Φέρε γρήγορα προφυλακτικά, δεν είχε προλάβει να τα βγάλει από την τσάντα της γιατί με το που βγήκε από το μπάνιο την ξεκινήσα κατευθείαν πίπα. Εβγαλε 3 για να τα έχουμε για να μην χρειάζεται να σταματάμε το σεξ και ψάχνουμε εκείνη την ώρα..Τα άφησε πάνω στο κρεβάτι άνοιξα το ένα σφαίρα μου το φοράει με μαεστρία με το στόμα της και κατευθείαν στα τέσσερα !! Και μόλις στήνεται στα τέσσερα λέω: θεούλη μου τι κωλάρα είναι αυτή... !!! Έπαθα σοκ με την κωλάρα που αντίκρισα πραγματικά υπέροχη κρίμας που δεν δίνει κώλο...Αρχίζω σφυροκόπημα συνεχιζόμενου γαμήσιου για 15 λεπτά και το κορίτσι παιδιά έχυσε !! Η Καποτά μου γέμισε με τα υγρά της και το κορίτσι φωνάζει τρελά πετάγεται από τον πούτσο μου πάνω στο κρεβάτι και έτρεμε σαν το ψάρι!! Για να σας πω την αλήθεια τρόμαξα λέω τι έπαθε τώρα!! Δεν μου έχει ξανατύχει να σας πω την αλήθεια αυτό το πράγμα, φώναζε και και μου είπε να μην την πειράξω για 5 λεπτά τρέμανε τα πόδια της και κράταγε το μουνί της !! είχε κάτσει στο κρεβάτι και μου έλεγε 5 λεπτά περίμενε να ηρεμήσω!! Για να μη σας τα πολυλογώ εφ'όσον συνήλθε μου είπε ότι ένιωσε πολύ μεγάλο οργασμό και δεν της έχει ξανατύχει αυτό το πράγμα τόσο γρήγορα !!Εφόσον περνάνε τα 5 λεπτά τη βάζω και μου κάνει πάλι μία ωραία πιπούλα, με καυλωσε πάρα πολύ το σκουλαρίκι που έχει στη γλώσσα της... δεν περνάνε δέκα λεπτά και είμαι έτοιμος να χύσω τραβιέμαι και της τα πετάω όλα στη μάπα άσπρη έγινε η κοπέλα !! Πήγε κατευθείαν στο μπάνιο να πλυθεί..
Μόλις γύρισε στο κρεβάτι μιλήσαμε λίγο με το Google translate περί ανέμων και υδάτων πάρα πολύ καλός ο χαρακτήρας της. Έκανα ένα τσιγαράκι χαλαρά και της χάιδευα το πολύ απαλό σώμα της (παιδιά λες και είναι ενός μικρού παιδιού) φοβερό ...!! Πρέπει να την πάρετε την κοπέλα για να νιώσετε την υφή του δέρματος της που είναι σαν μετάξι !! Και έρχεται μετά από 10 λεπτά χαλάρωσης ο δεύτερος γύρος.... ξεκινήσαμε γλωσσόφιλα να με ρουφάει πραγματικά σαν βεντούζα Λες και ήμουνα το αγόρι της πολύ παθιάρικα Φιλιά με τα μεγάλα σαρκώδη χείλια που έχει και με το σκουλαρίκι στη γλώσσα έγινα πάλι Turbo..
Πέρασμα γρήγορα-γρήγορα προφυλακτικού τι Γυρνάω ανάσκελα με τα πόδια της στους ώμους μου. Της έκανα ήρεμο σεξ γιατί έτσι ο πούτσος μου καρφωνόταν όλος μέσα στη μήτρα της και πόναγε λιγάκι... αλλά εκείνη πόναγε και εγώ καύλωνα όλο και καύσωνα, οπότε επειδή είμαι έτοιμος να χύσω της λέω. Στοπ για τρία λεπτά για να χύσω. Την αλλάζω στάση και τη γυρνάω στα πλάγια. Αλλάζω Καποτά την τρίτη στη σειρά! Κρατώντας το ένα πόδι της ψηλά Αρχίζω να ιππεύω και να της σκίζω το μουνακι της το ροζουλί με τα μικρά μουνοχειλάκια της και όπως τη γαμάω και αρχίζει τις γονικές φωνούλες της φαινόντουσαν πραγματικές (αυτό μου έδωσε να καταλάβω τουλάχιστον σε μένα) τραβιέμαι βγάζω την Καποτά και τη χύνω στην κοιλιά στα βυζιά και στο πρόσωπο. Πέρασα φανταστικά είχα καιρό να νιώσω έτσι δεν ένιωσα ποτέ ότι είχα πάει με πουτάνα ένιωσα σαν να είναι το κορίτσι μου. Επίσης ήθελα να τονίσω ότι η κοπέλα δεν βιάζεται καθόλου και μου έκανε εντύπωση αυτό το πράγμα γιατί όταν καθόμασταν στο κρεβάτι επί 10 λεπτά χαλαρά και τα λέγαμε μου χάιδευε τον πούτσο, την κοιλιά μου, τα αρχίδια αποτέλεσμα να με ξανά καυλωσει και της έβγαλα το χέρι εγώ από πάνω μου Θα της λέω "Άραξε" στα ελληνικά πιστεύω να κατάλαβε !!! Χαχαχα.. Γενικά δείχνει ότι το γουστάρει αυτό που κάνει εγώ έτσι κατάλαβα. Πιστεύω βέβαια ότι πρέπει να υπάρχει λίγο χημεία... και μετά όλα έρχονται από μόνα τους...
Σημαντικό για εμένα που μετράει η κοπέλα πήρε στο τέλος τα λεφτά της. Έκατσε μία ώρα γεμάτη χωρίς τηλέφωνα από το γραφείο της πολύ σημαντικό και αυτό Γενικά Ήτανε πολύ ωραία η συνάντησή μας και σίγουρα θα την ξαναπάρω σύντομα.... όσοι δεν την έχετε γευτεί πρέπει να τη γευτείτε σύντομα... Αυτά από εμένα, καλά να περνάτε και τα λέμε ξανά σύντομα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
4.659
Πόντοι:
721
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, chris1955, ark153 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού