Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 225 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Σακίρα είναι μια όμορφη σχετικά γκόμενα με ωραία φάτσα και πολύ ωραίο σώμα ενώ είναι ψηλή και πάνω στα πορνοτάκουνα μοιάζει γυναικάρα. Δεν ξέρω τι εθνικότητας δηλώνει αλλά μου φέρνει σε Αλβανίδα. Ο τσάτσος είναι γνωστός παπάρας του χώρου με μια απωθητική φάτσα και συμπεριφορά (τον κόβω για κακιά αδερφή) αλλά έχει το κακό ότι δεν σε ενοχλεί στο δωμάτιο.

Αποφάσισα να περάσω γιατί μου φάνηκε ωραίο μουνί η Σακίρα, καμιά σχέση με τη γνωστή, αυτή εδώ είναι μετρίων βύζων, μελαχρινή με μαλλί μέχρι τον ώμο αλλά δίνει και κώλο οπότε επειδή είμαι λάτρης του κώλου, μπήκα. Το δωμάτιο ήταν μέτριο με μια γαμημένη σόμπα χαλαζία την οποία ο τσάτσος δυνάμωνε γιατί κρύωνα...

Η Σακίρα δεν άργησε να έρθει αλλά καλύτερα να μην ερχόνταν ποτέ. Από τις 500 και βάλε πουτάνες που έχω πηδήξει, μπαίνει χαλαρά στο top10 των φωλών! Αφού άρχισε το μπαλαμούτι και είχα καβλώσει τέρμα, σηκώθηκε και έκατσε από πάνω μου ενώ ούτε πίπα έκανε, ούτε εσώρουχα έβγαλε και με πλησίασε δίνοντάς μου φιλιά στο στόμα κάτι που με ξενέρωσε όχι μόνο επειδή δε γουστάρω τα γλωσόφιλα με τις κοπέλες των φαναριών αλλά επειδή μύριζε και περίεργα. Ξαφνικά ο πούτσος μαλάκωσε και ξενέρωσα τελείως όταν η γκόμενα σηκώθηκε και έκλεισε τη σόμπα επειδή ζεσταίνονταν...

Τη γυρίζω στα 4 μπας και μπω από πίσω αλλά που, τη γυρίζω ανάσκελα και ξεκινάω να την παίζω Μαλακία για να σώσω το 20άρικο που έδωσα ενώ εκείνη μου λέει "να βγάλω καπότα να πάρω πίπα". "ΟΧΙ" της λέω, ξαναρωτάει, πάλι "όχι" της λέω. "Γαμώ το κέρατό μου μέσα" λέω και ξαφνικά βγάζω το προφυλακτικό και χύνω στο σώμα της. "Μωρό μου, αν ήθελες έτσι ας μου το έλεγες από την αρχή" μου λέει στο καπάκι! Η κοπέλα είναι ούφο! Μακριά από τη συγκεκριμένη! Θα επανέλθω όταν θα πηδήξω την Ηλέκτρα που είναι στον ίδιο χώρο και την είχα ξαναπάρει παλιά... Μην πετάξετε τα λεφτά σας στην Σακίρα εκτός κι αν είστε καυλωμένοι όσο δεν πάει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σακίρα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
336
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Slenderdancer, 968, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2019
Εμενα φιλε με το που μπηκε στο δωματιο γελαγε συνεχεια λες και ειχε παρει τιποτα σηκωθηκα πηρα τα λεφτα και εφυγα.μακρια
14 Μαρτίου, 2019
Πολύ σωστά υπέθεσες. Αλβανίδα είναι. Σωστός ο παίκτης.
Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2