Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου δεν εμεινα και ιδιαιτερα ικανοποιημενος απο την Κιρα περιμενα με ανυπομονησια την Σοφια. Πολλη ακριβης και αυτη στην ωρα της χτυπαει η πορτα ανοιγω και βλεπω μια πολυ ομορφη κοπελλα στο προσωπο. Με φιλαει στο στομα πολυ κρυα και πεταχτα αφηνει τα πραγματα της και μου λεει ντυμενη παω στο μπανιο. Σκεφτομαι οτι θα φαω δευτερο συνεχομενο πακετο οτι δεν θα παει καλα αυτη η μερα. Βγαινει εξω γυμνη πολυ καλο σωμα μικρη μεση κοιλια πλακα γυμνασμενα ποδια ωραιο πεταχτο κωλαρακι και μικρο βυζι. Βλεπωντας αυτο το πακετο προσωπου και σωματος σκεφτομαι οτι αυτην την γκομενα πρεπει να την καυλωσω και να την ξεσκισω στο γαμησι. Αρχιζω και την φιλαω με γλωσσα χαιδευοντας την πλατη της και το πεταχτο κωλαρακι της και μαλακα αρχιζω και την γλυφω κατω απο το αυτι της και στον λαιμο της απαλα. Εκει αρχιζει η πρωτη ενδειξη ζωης απο την γκομενα βγαζοντας αναστεναγμους. Λεω οκ κατι γινεται επιτελους. Την πεταω στο κρεββατι της γλυφω ρογες κοιλια και μετα κατευθειαν κλειτοριδα. Εκει την βλεπω να κλινει ματια και σιγα σιγα να καυλωνει. Σταματαω ανοιγω το τσαντακι που παντα κουβαλαω μαζι μου και βγαζω εναν Δονητη μεγαλο εναν μικρο σχοινια ειδικα για τα ποδια και λιπαντικο. Της τα δειχνω και την Ρωταω σου αρεσουνε? Ποιον δονητη θελεις? Μου απανταει ναι μου αρεσουνε πολυ. Τον μεγαλο. Εκει καταλαβα οτι τωρα αρχιζει το εργο. Βαζω λιπαντικο και στον μικρο και στον μεγαλο δονητη και τις δενω τα ποδια με τα σχοινια για να μην χανω μετα χρονο. Γελαει πονηρα και μου λεει μου αρεσουνε πολυ τα σκληρα. Παιρνω τον μεγαλο δονητη τον βαζω στο μουνι της και της λεω παρτον και παιζε μονη σου τον μικρο τον παιρνω εγω και της τον βαζω στην κωλοτρυπιδα της ενω της γλυφω με την γλωσσα μου την κλειτοριδα της. Εγω παιζω απο πισω αυτη απο μπροστα η γυναικα εχει καυλωσει και ουρλιαζει απο καυλα. Ευτυχως που ητανε αργια και δεν ειχε πολυ κοσμο το ξενοδοχειο. Μετα απο 5 περιπου λεπτα και αφου εχει ανοιξει καλα η κωλοτρυπιδα της βγαζω τον δονητη φοραω προφυλακτικο πιανω τα σχοινια στα χερια μου και της σηκωνω τα ποδια οσο ποιο ψηλα μπορω και της τον βαζω ασαλιωτα με δυναμη στην κωλοτρυπιδα της ενω αυτη συνεχιζει απο μπροστα να παιζει με τον δονητη. Πολυ δυνατο σφυροκοπημα με χαστουκια στο προσωπο της και αλυπητο βρισιμο και μετα κανα 5λεπτο την εχυσα στην μαπα ενω αυτη επαιζε με τον δονητη. Δεν την αφησα να παει να τα καθαρισει και με τα χυσια στην μαπα εβγαλα τον δονητη απο το μουνι της και αρχισα να παιζω με φουλ δονηση την κλειτοριδα της μετα απο λιγο η γκομενα εχυσε με κραυγες βριζοντας στα Ρωσικα και ανασηκωνοντας την μεση της. Παει για μπανιο και μετα εγω. Η γκομενα με ειχε φτιαξει πολυ και ηθελα να της ριξω και εναν ποιο δυνατο δευτερο γυρο. Την αρπαζω και την βαζω να μου παρει πιπα. Μολις μου σηκωθηκε καλα της κραταγα το κεφαλι για να πνιγεται και να μην μπορει να παρει ανασα. Η πιπα της Λαρυγατη και με πολυ σαλιο. Παιρνω την ζωνη απο το τζιν μου την γυριζω στα τεσσερα την περναω απο την μεση της και την κραταω σφιχτα με την ζωνη ενω την σφυροκοπαω στο μουνι και δινωντας χαστουκια στα κωλομερια της. Συνεχομενες αλλαγες μουνι κωλο κωλο μουνι πιανωντας με το ενα χερι τα μαλλια της και με το αλλο να αλλαζω τρυπες. Βλεπωντας οτι το τελος ειναι πολυ κοντα την βαζω απο πανω μου. Πολυ ωραιο κυκλικο βραζιλιανικο γαμησι με κουνημα λεκανης μπρος πισω και ξανα χυσιμο στην μαπα. Η κοπελλα ειναι ομορφη μουναρα και τα σπαει στο γαμησι αρκει να την καυλωσεις και να βρεις το κουμπι της. ΔΕν γουσταρει χαλαρα γαμησια καυλωνει πολυ με pse και bdsm απο οτι καταλαβα. Δυστυχως φευγει για Τουρκια αλλιως θα την ξανα επαιρνα. Θα την περιμενω με ανοιχτες αγκαλες σε 1 με 2 μηνες που θα επιστρεψει. Της ειπα να ψησει και καμμια αλλη Πορνοσταρ να ερθει γιατι μου ειπε ξερει πολλες αλλωστε την Κιρα αυτη την εψησε να ερθει. Οποιος αναρωτηθει πως επικοινωνουσαμε διοτι δεν ξερει γρι Αγγλικα μιλαγαμε στα Ρωσικα που εγω ξερω. Η τηλεφωνητρια πολυ εξυπηρετικη και συμπαθητικη. Το Πρακτορειο αψογο σε ωρες και σε επαγγελματισμο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, chris1955 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2019
Φιλαρακι μου πολυ χαίρομαι για σενα και να γαμας καλά και όπως γουστάρεις. Ομως 220 είναι πάρα πολλά φραγκα για τουρ γραφειάτο. Με 250 έχεις καθαρο ντουετακι. Εσυ χαλαλι της αμα τα χεις αλλά για τους υπόλοιπους δε συστηνεται με τετοιες τιμες
Τεσπα καλα γαμησια εύχομαι.
13 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φιλε μου εχεις δικιο πολλα τα φραγκα για μια ωρα. Η γκομενα αξιζει αλλα ειναι για λιγους. Πολλα ντουετακια απο ανεξαρτητες και γκομενες γυρω γυρω. Εχω παρει αρκετα αλλα με το μουνι ειχα φαει κολλημα απο καιρο. Ηθελα να την γαμησω οπωσδηποτε. Τωρα δυστυχως με το γαμησι που μου εκανε θα την ξαναγαμησω. Να εισαι καλα και να περνας καλα. Τα λεμε.
16 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπράβο φίλε δεν χρειάζεται να εξηγείς καλύτερα να μείνει για λίγους οι πολλοί με το κιλό!!!
02 Ιουλίου, 2019
Και ζητάει και έξτρα δωράκι μερικά ευρώ ακόμα σαν tips
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4