Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μην έχοντας κάτι αξιόλογο από το γραφείο να διαλέξω,  αφού τα δυνατά χαρτιά ήταν  κλεισμένα ή άλλες κοπέλες δεν μπορούσαν για προσωπικούς τους λόγους, στραφηκα στην Zlata.  Φυσικά είχα διαβάσει προηγούμενη κριτική οπότε κράταγα μικρό καλάθι.
Σχετικά όμορφη χαμογελαστή κοπέλα με λεπτά χαρακτηριστικά ωραία σαρκωδη χείλη, σαν πρόσωπο όχι κάτι ιδιαίτερο που κάνει Μπαμ αλλά κανονικό θα έλεγα. Ύψος, ηλικία θα έλεγα ταιριάζουν με την καρτέλα που έχει στο προφίλ της το γραφείο δηλ. 1.70 και 25 χρόνων. Μιλάει αρκετά καλά Αγγλικά και γενικά ήταν ευδιαθετη και δεν τρώει χρόνο για κους κους, ζώδια, καιρό κ.α. Είχα μια διαίσθηση ότι θα πέρναγα καλά ίσως η ενέργεια που μου μετέδιδε δηλαδή το χαμόγελο της, ο αυθορμητισμό της, γενικά φαινόταν άνετος τύπος γυναίκας. Το φιλί της απίστευτο, η έννοια του  γλωσσόφιλου, πολύ ωραίο φιλί με έστειλε. Γυρνάει από το ντουζ ολογυμνη, και φυσικά κολλάει πάνω μου. Εδώ να πω μια περιγραφή για το κορμί τής. Είναι λεπτή στα όρια του αδύνατου, θα έλεγα +5 με +7 κιλά χρειάζεται αλλά όχι κάτι πολύ τραγικό. Λόγο της μικρής της ηλικίας έχει ωραίο και απαλό δέρμα. Το στήθος της έχει ωραίο σχήμα, θα έλεγα 2 και κάτι σε μέγεθος και όχι τόσο στητο που θα ήθελα. Όπως το λέει και ο τίτλος η κοπέλα  δημιουργεί την εντύπωση ότι είναι γκόμενά, κορίτσι της διπλανής πόρτας. Προκαταρκτικά, απαλό sex, αν και σε κάποια στιγμή έδωσα γρήγορο ρυθμό το ανέχτηκε και γενικά γουστάρει τουλάχιστον αυτή την εντύπωση μου έδωσε. Για πρωτοβουλίες δεν το έχει, προτιμά να την κατευθύνεις, εμένα προσωπικά μου άρεσε το στυλ  amateur που έχει.
Να ευχαριστήσω τους Ampelale, spipis71, και φυσικά το γραφείο Athens Girls Network για την οργάνωση της κλήρωσης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
65€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.449
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, k1k2k3k4, chris1955 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού