Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ημερομηνία ενδεικτική.

Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο. Η κοπέλα ήταν σε χοτελ στην Συγγρού.

Από εμφάνιση όχι κάτι το ιδιαίτερο, Ρωσίδα της διπλανής πόρτας, κοκκινομάλλα με ωραίο σωματάκι. Χαμογελαστή. Μπαίνω για ντουζακι, με περιμένει. Πίπα καλή θα έλεγα. Εναλλαγή μερικών στάσεων όπου έδειχνε να το ευχαριστιέται χωρίς υπερβολές.

Το θέμα είναι ότι δε χύνω με τίποτα και είναι ένα πρόβλημα που με απασχολεί αρκετά. Επομένως αφού την πηδάω για κανένα μισάωρο και έχουμε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα, ξενέρωσε. Μου έκανε ένα μασαζάκι καλούτσικο και μετά τον πήρε στο στόμα της με σκοπό να με κάνει να τελειώσω. Και δώστου σάλιο, δόντι, λαρύγγι, φτυσίματα, τίποτα όμως. Επομένως σε μια στιγμή σταματάει εμφανώς ενοχλημένη και μου πετάει την ατάκα «you like men?” και σκάει ένα ηλιθιο χαμόγελο μεταξύ απορίας και απελπισίας. Δεν την κατηγόρησα και της εξήγησα ότι δεν είναι δικό της σφάλμα. Παρόλα αυτά η συμπεριφορά της δεν ήταν σωστη.

Στα αρνητικά το κινητό της που έπαιζε κάτι ελεεινά ρωσοτράγουδα ραπ όπου έκαναν το έργο μου πιο δύσκολο και ήμουν έτοιμος να λύσω στα γέλια. Το έργο ήταν μέτριο και θύμισε ξεπέτα αν και έκανε φιλότιμες προσπάθειες. Της περιποιήθηκα το μουνακι το οποίο ήταν καθαρό και ξυρισμένο.

Κακή δεν τη λες. Αλλά ούτε και επαγγελματία. Εκείνο που βασικά μου την έδωσε είναι το υφάκι που έκανε το λάθος να βγάλει κατά την διάρκεια της συνάντησης, έστω και λίγο και έστω και αν είχε λόγο. Έχει πολύ καλύτερες και ευγενικές κοπέλες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, LanciaRallye037, TZOYLI και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού