Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Call-Girls 6004
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη μου φορά με your angels το γραφείο άψογο.Ημερομηνια ενδεικτική αλλά μέσα στις απόκριες έτσι κιεγω πήρα μια μάσκα του Νταλί(εξ ου και ο τίτλος απ'την διάσημη ισπανική σειρά)και μια μαύρη μάσκα για την Αντζυ ώστε να είμαστε στο κλίμα!Μικροσκοπική κοπέλα αλλά αψεγάδιαστο κορμάκι όπως είπαν και οι προλαλήσαντες μαγκωμενη στην αρχή ζήτησε λεφτά μπροστά αγγλικά συνενοησημα,Βλέποντας την μάσκα και την ευγενική μου συμπεριφορά άρχισε να λύνεται ως ένα σημείο αλλά και πάλι διέκρινα έναν επαγγελματισμό όχι full gfe!Με γειωσε για 69 και μπάνιο από κοινού δεκτική σε όλες τις στάσεις και παιχνιδάκια!Πίπα καλή χωρίς γλύψιμο στις μπάλεςΚεφάλι σε τοίχο!αντέχει το σφυροκόπημα και παροτρινση δική της για σκαμπιλια στον ποπουλη τηςΓλώσσα μου άρεσε το πέρασμα της γλώσσας της στο αυτι μου καθώς και στο τέλος του 2ου γύρου παρόλο που είχε timer έκανε φιλότιμη πίπα μέχρι να τελειώσω και τελικά τα κατάφεραΓερο-μύστης Γενικά δεν έκλαψα τα ευρώ μου όμορφο κοριτσάκι φιλότιμο αλλά έχω περάσει και καλύτερα ίσως δεν ταίριαξε η χημεία μας στο 100% αλλά προτείνεται ανεπιφύλακτα είναι τίμια!Καλή σαρακοστη παίχτεςΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, geroksouras, Sproxe Garsia και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού