Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 33 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την Νίνα γιατί ύστερα από πολλά ραντεβού με μέτριες υπηρεσίες, ήθελα να περάσω καλά χωρίς ρίσκο!

Η κοπέλα έχει άγριο πρόσωπο με μεγάλα ζυγωματικά, φρύδια με μολύβι και παραφουσκωμένα χείλη. Δείχνει πολύ σκυλέ αλλά είναι γλυκιά και ευαίσθητη κοπέλα. Το σώμα της είναι καταπληκτικό! Φοβερό βυζί 2άρι φυσικό και σκληρό, γυμνασμένη, με καθαρό δέρμα και ωραίες γυναικείες καμπύλες και πολύ ευλύγιστη!Αν είχε πιο μεγάλο βυζί θα της έβαζα 10 και στο σώμα.

Η κοπέλα μπήκε λίγο τρακαρισμένη στο δωμάτιο και χαιρετηθήκαμε με ένα πεταχτό φιλί. Παρήγγειλα ποτά και μπήκε μπάνιο. Όταν βγήκε, έκατσα λίγο να μιλήσουμε για να αισθανθεί πιο άνετα και να χαλαρώσει. Μιλάει πολύ καλά αγγλικά για όποιον ενδιαφέρει αυτό το κομμάτι και αφού είπαμε μερικά πράγματα ξεκινήσαμε το χαμούρεμα! Η Νίνα θα φιλήσει με γλώσσα και θα ακολουθήσει ότι της ζητήσεις γιατί θέλει να σε ευχαριστήσει. Το τσιμπούκι δε με ενθουσίασε αλλά έγλειψε όλη την τριγύρω περιοχή με μαεστρία και επίμονο eye contact μόλις της είπα ότι το γουστάρω πολύ! Αλλαγή ρόλων και ήταν πολύ ευαίσθητη καθώς την περιποιούμουν, με σπασμούς και έντονο κούνημα της λεκάνης καθώς με παρακολουθούσε με το έντονο βλέμμα της!!
Ήθελα πολύ να χώσω τον πούτσο μου σε αυτό το καλοσχηματισμένο μουνάκι οπότε φόρεσα το προφυλακτικό γιατί δεν κρατιόμουν!Εκεί έπαθα το ευχάριστο σοκ!!! Το μουνάκι της ήταν πάρα πολύ σφιχτό, δεν μπορούσα να μπω καλά αρχικά παρά μόνο μετά απο μερικά λεπτά. Η Νίνα δαγκωνόταν και βογγούσε όσο εγώ απολάμβανα την αίσθηση του σφιχτού μουνιού της. Αλλάξαμε διάφορες στάσεις με κορυφαία στα 4, ειδικά όταν της τράβαγα τα μαλλιά και της έριχνα κανένα μπατσάκι στα κωλομέρια η Νίνα καύλωνε παραπάνω! Κάναμε πολλές ωραίες στάσεις που κάνεις εύκολα μόνο με ευλύγιστη κοπέλα και την κάρφωνα δυνατά ενώ βογγούσε και φώναζε "fuck" κι εγώ την έβλεπα να βασανίζεται και ήθελα να την καρφώνω ακόμη πιο δυνατά!!!!! Ήθελα πολύ να της τα δώσω όλα στο στόμα να τα καταπιεί αλλά δεν ήθελα να βγω με τίποτα....την επόμενη φορά! Τελείωμα μες στο προφυλακτικό με τα πόδια της στους ώμους μου καθώς την έβλεπα να τυρρανιέται λοιπόν. Μου έμειναν 10 λεπτά που περάσαμε κουβεντιάζοντας και την βρήκα πολύ ευχάριστη και επικοινωνιακή.

Θα την ξανασυναντήσω σίγουρα όταν βρεθώ στην Αθήνα για το σφιχτό μουνάκι της, τις εξαιρετικές υπηρεσίες της και το έντονο βλέμμα της που νιώθω ότι σε παροτρύνει να την γαμήσεις άγρια!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 09, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, 6Y44, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού