Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαίρετε γαμιάδες! Ας γράψω κι εγώ εδώ πέρα την 1η μου κριτική και θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο αντικειμενικός γίνεται.


Η αναζήτηση νέου αξιοπρεπούς μουνιού!

Είχα πάει στο συγκεκριμένο μπουρδελάκι για επίσκεψη πριν μια βδομάδα αλλά η τσατσά μου την είχε σπάσει πάρα πολύ και είχα φύγει. Τότε είχα δει την Καίτη και την Σούζη. Η Σούζη είναι μια πιτσιρίκα με κοντό ξανθό αγορέ μαλλί που έχω την εντύπωση ότι παλαιότερα δούλευε στο Μεταξουργείο. Την Καίτη από την άλλη, δεν την είχα ξαναδεί και είναι ένα μικροκαμωμένο και νέο κοριτσάκι με ωραίο, σφιχτό σώμα, μικρό στήθος, ξανθό μαλλί και καβλιάρικο μουτράκι! Ο λόγος που δεν είχα περάσει τότε ήταν επειδή η τσατσόγρια έδειξε φανερά ενοχλημένη που θα περίμενα στο σαλόνι για να δω και την Σούζη η οποία εκείνη την ώρα ήταν στο δωμάτιο. Καθώς όμως όδευα για άλλο μπουρδέλο είχα ήδη μετανιώσει που δεν χώθηκα στην Καίτη η οποία είδα ότι έχει καλές κριτικές αλλά το σπάσιμο της τσατσάς ήταν μεγάλο. Anyway, στη συνέχεια έμπαινα εδώ για να δω πότε και που δουλεύει για να την "φάω", κάτι που τελικά έκανα προχθές.


Το σαλονάρισμα!

Φτάνω λοιπόν Κυριακή μεσημέρι στο μαγαζί παίδες. Να σας πω εδώ ότι η περιοχή είναι πυκνοκατοικημένη αλλά βρίσκεις σχετικά εύκολα να παρκάρεις. Παρκάρω, ρίχνω μια ματιά δεξιά κι αριστερά, φοράω την κουκούλα από τη ζακέτα μου μη με δει κανά μάτι ή καμιά γκόμενα (είναι δρόμος με κίνηση αν και το μεσημέρι πέφτει, προσοχή το Σάββατο που έχει λαϊκή αγορά μάγκες), εκμεταλλεύομαι την κάλυψη των δέντρων, μπαίνω στον προθάλαμο και χτυπάω και χτυπάω το κουδούνι που είχε κάμερα. "Καλό αυτό", λέω από μέσα μου, μάλλον κοιτάζουν πρώτα και μετά ανοίγουν οπότε δε θα πηδάει ο κάθε μπιχλιάρης εδώ μέσα. Κάθομαι στο σαλονάκι και βλέπω την Καίτη και την Αλεξάνδρα αλλά η Καίτη ετοιμαζόταν να μπει με συναγωνιστή ο οποίος με το που την είδε όρμησε αμέσως μέσα στο δωμάτιο για να περάσει. "Τι γίνεται ρε πούστη μου" λέω, έχει αποκτήσει λαό αυτό το πουτανάκι είπα από μέσα μου. Η τσατσά ήταν ευγενική, δεν ήταν η προηγούμενη καργιόλα που είχα πετύχει, και μου είπε ότι θα πρέπει να περιμένω να βγει η Καίτη και μετά να περάσω ενώ υπήρχε δωμάτιο ελεύθερο! Αυτή η "μαλακία" όσο και αν με παραξένεψε, μου μοιάζει λογική σε οίκους με 2 δωμάτια και 2 κορίτσια.
Φυσικά εγώ δε θα έφευγα γιατί είχα γκαβλώσει τέρμα με την τσαχπινιά της Καίτης, από τον τρόπο που σαλονάρισε μέχρι και τον τρόπο που μπήκε στο δωμάτιο με τον άλλον και σκεφτόμουν ότι θα της ρίξω τέτοιο γαμήσι που μπορεί η κοπέλα να κοπεί στη μέση. Μάλιστα, χάϊδευα τον πούτσο μου μέσα από το παντελόνι και στα @@ μου αν με έβλεπαν όλοι. Να σημειώσω εδώ πέρα ότι το σαλόνι έχει 2 κάμερες τις οποίες θεωρώ υπερβολή! Η πλάκα μαγκίτες είναι ότι η κοπέλα είχε μείνει μέσα για πάνω από τέταρτο και είχα ενθουσιαστεί. Με το που βγαίνει της τραβάω ένα χούφτωμα κι αυτή πήγε γρήγορα για πλύσιμο (επίσης καλό σημάδι) στο μπάνιο ενώ εγώ έμπαινα στο δωμάτιο.


Το δωμάτιο και το σεξ!

Με το που περνάω στο δωμάτιο αντιλαμβάνομαι ότι παλαιότερα αυτό το μπουρδέλο είχε γνωρίσει μεγάλες δόξες, ήταν studio. Το δωμάτιο αγαπητοί χύστες ήταν μεγάλο, είχε ντουζιέρα, καθαρή πετσέτα σε θήκη, τηλεόραση με τσόντα, καλή θερμοκρασία, χοντρή μοκέτα, μεγάλο οβάλ κρεβάτι και 2 τεράστιους καθρέφτες ενώ δε βρωμούσε. Καμιά σχέση με τα υπόλοιπα μαγαζιά του 20άρικου και ουδεμία επαφή με το άλλο μαγαζί της αλυσίδας στην Αγκύρας 12. Μπαίνω μέσα παιδιά, γδύνομαι αμέσως και έρχεται το μωρό. Με το που μπαίνει την αρπάζω στο όρθιο και ξεκινάει το χαμούρεμα ενώ της ζήτησα να μη βγάλει τις καβλογοβάρες της γιατί έχω φετίχ με τα ψηλοτάκουνα. Η κοπέλα μου φάνηκε καθαρή χωρίς τις αποκρουστικές μυρωδιές που συναντάμε αλλού, είχε πολύ καλή ενέργεια-αύρα, βάζει την καπότα αφού με ρώτησε αν θέλω άκα ή όχι και ξεκίνησε μια πάρα πολύ καλή και βαθιά πίπα αφού προηγουμένως είχε σκουπίσει την καπότα με μωρομάντηλο. Τη ρώτησα γιατί το έκανε αυτό μιας και είμαι καθαρός και μπανιαρισμένος και δε μου έχει ξανατύχει και η γκόμενα απάντησε ότι το κάνει επειδή δεν της αρέσει η γεύση του λιπαντικού της καπότας! Αμέσως προχώρησε σε μια υπέροχη πίπα χωρίς να βάλει δόντι(σημαντικό) κι εγώ όσο την έβλεπα κι από τον καθρέπτη τόσο καύλωνα. Η πίπα της ήταν βαθιά και στριφογυριστή αλλά το τελευταίο δεν το γούσταρα και συνέχισα να την γαμάω μέσα έξω στο στόμα ενώ σταμάτησα γρήγορα γιατί από την πολλή κάβλα θα έχυνα αμέσως.
Το κορίτσι γδύνεται και ορμάει στο κρεβάτι, τη στήνω στα 4 και μπαίνω από πίσω ωσάν ταύρος! Έβλεπα την πράξη από τον καθρέπτη, άκουγα την Καίτη να βγάζει κραυγές που έμοιαζαν αληθινές και συνέχισα να την πηδάω δυνατά ενώ έσκυψα πάνω της για φιλιά (γλωσόφιλα δεν ξέρω αν δίνει γιατί τα αποφεύγω κι εγώ) και ανταποκρίθηκε αμέσως αλλά τι να το κάνεις. Δεν ξέρω αν είχε περάσει κανά 2λεπτο από τότε που είχα μπει μέσα της αλλά είχα αδειάσει τόνους σπέρματος παίδες. Μιλάμε για πολύ καύλα!
Σηκώνομαι, πάω να σκουπιστώ με τα μωρομάντηλα και η Καίτη ξεκινάει κι αυτή την καθαριότητα και μου έδωσε και μαντηλάκια χωρίς να της το ζητήσω, με φίλησε σταυρωτά και μου είπε στα αγγλικά ότι ελπίζει να με ξαναδεί.


Εν κατακλείδι:

Έφυγα από το μαγαζί της Πιπίνου 118 πολύ ευχαριστημένος και με μια καύλα που όμως δεν είχε τελειώσει. Στο καπάκι πήγα γυμναστήριο όπου η μουνάρα της ρεσεψιόν μου είπε ότι έχω μια ωραία ηρεμία στο πρόσωπό μου. Πήγα να της πω ότι είναι επειδή έριξα ένα καλό γαμήσι αλλά δεν είπα τίποτα, χαμογέλασα πονηρά και πήγα για ζέσταμα. Τα γουστάρουν αυτά οι γυναίκες, καταλαβαίνουν με το ραντάρ τους ότι μάλλον γαμάς καλά... Εν τω μεταξύ από το έντονο σφυροκόπημα της Καίτης, ο πούτσος μου είχε πάρει φωτιά, το πουτσοκέφαλο ζεματούσε αλλά πριν λίγη ώρα δεν το είχα καταλάβει λόγω της αυξημένης αδρεναλίνης την ώρα του σεξ.
Όπως και να ΄χει, η Καίτη είναι μια τίμια κοπέλα με καλή αύρα, γαμιέται καλά, ο χώρος είναι καλός και γενικά αξίζει τα λεφτά της! Να φανταστείτε ότι εγώ επειδή είμαι 1,90 σνόμπαρα αυτή την κατηγορία, τις μικρόσωμες (petite). Το σίγουρο είναι ότι θα την ξαναπάρω για να μη σας πω ότι θα γίνει στάνταρ. Το μοναδικό μειονέκτημα είναι οι γαμημένες οι ώρες που δουλεύει καθώς είναι συνήθως 12 το πρωί με 6-10 το βράδυ και το πρωί εκ των πραγμάτων δε μπορώ επειδή δουλεύω και είναι και πρόβλημα ότι την ημέρα φαίνεσαι εύκολα αν πας να πηδήξεις εκεί πέρα, μπορείτε όμως να πάρετε την κάρτα για να ρωτάτε. Αυτά από 'μένα. Ελπίζω να περάσετε κι εσείς το ίδιο όμορφα μαζί της όσο εγώ και άξιζε να αφιερώσω μια τόσο λεπτομερής και μακροσκελή κριτική για πάρτη της! Take care guys

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Kαίτη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
336
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 serafin, TZOYLI, xontrosee και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2019
Παιδιά δεν ξέρω τι έγινε γαμώ την πουτάνα μου, εγώ είχα βάλει υψηλότερες βαθμολογίες! Μπορεί να γαμιέται και o Chrome, μου τα κάνει αυτά που και που...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1