Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 781901
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
την ημερομηνια την εβαλα στην τυχη,μες στο φλεβαρη ηταν αλλα δε θυμαμαι ποια μερα ακριβως.
η σοφη ειναι ενα διακριτικο ομορφο μιλφακι χαμηλων τονων (εξω απ'το δωματιο),και αυτο ηταν που μου αρεσε κ την πηρα.κλασικα μπαινω στο δωματιο,η κοπελα πολυ φιλικη και στο σοσιαλ κομματι αριστη! κανω μπανιο χαλαρα,ξαπλωνω κ αραζω...
μπαινει η σοφη,πολυ κοινωνικη και φιλικη οπως ειπα,σε κανει να αισθανεσαι ανετα και φτιαχνεις μια ομορφη διαθεση ηδη! το μασαζ της το κανει με λεπτομερεια,δυνατο εκει που πρεπει κ χαλαρο αναλογα με το σημειο.στο μασαζ παιρνει αριστα,στο σοσιαλ κομματι αριστα και παμε στο καλο τωρα.
με το που αρχιζει κ γδυνεται,βγαινει μαγκα μου ενα βυζι που μου πηγαν βολτα τα βλεφαρα!!! καλα ηδη μου ειχε σηκωθει,δεν περιμενα το βυζι γι'αυτο,αλλα τοτε ειναι που μου εγινε πετρα. ξεκιναει κατι παθιασμενα γλωσσοφιλα,εχω μεινει μαλακας μιλαμε. η πιπα της ονειρο,με παθος.γουσταρει να σε ευχαριστησει! ανεβαινει καβαλα με τα βυζια μεσα στη μουρη μου,το πηδημα της το ευχαριστηθηκα παρα πολυ,σε καποιες φασεις νομιζα οτι ημουν με τη κοπελα μου.γλωσσοφιλα και χουφτωμα τις βυζαρες,στο τελος λιγο ακομα πιπα κ τελειωσα.να σημειωσω οτι μου ειχε πει πως δε θελει τελειωματα πανω της η στο στομα της,εννοειται πως συμφωνησα.
σε γενικες γραμμες η κοπελα τιμαει τα χρηματα που πληρωνεις κ κοιταει να σε ευχαριστησει απο την αρχη μεχρι το τελος,τιμιο θα ελεγα! φυσικα κ θα την ξαναπαρω αλλα αφου πρωτα δοκιμασω καποιες αλλες προτασεις που μου εγιναν απο συναδελφους εδω μεσα.

(αυτο θα το γραφω σε καθε κριτικη μου)
η εμπειρια που ειχα εγω με την κοπελα μπορει να διαφερει απο την εμπειρια που θα εχει καποιο αλλο μελος του φορουμ(και μη) που θα παει μαζι της.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σόφη
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
17.206
Πόντοι:
6.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Christos56, TZOYLI, tenten956 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2019
όταν λέει τελείωμα όχι στο στόμα, ο ι πάνω της....στον τοίχο θέλει?
12 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι να σου πω,οτι μου ειπε γραφω.απο'κει κ περα, δεν ξερω για τοιχους.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2