Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ημερομηνία ενδεικτική.

Σώμα petite για όσους αρέσκονται σε αυτό. Βυζι μηδέν, ωραίο δέρμα την σώζει η ηλικία της βέβαια. Στα του αγώνα είναι εκφυλο το μικρό και καθαρά παθητικό. Την συνάντησα δυο φορές για μια ώρα και έμεινα δίωρο κάθε φορά. Ως εδώ όλα καλά.

Το πρόβλημα ξεκινάει όταν αντιλαμβάνεσαι κάποια άλλα πράγματα. Πρώτον η Μελοντι μένει μαζί με την Σαγιουρι στο ίδιο σπίτι επομένως αν ποτέ πήγατε με ραντεβού εκεί, δεν ήσασταν μόνοι. Στην δίκη μου περίπτωση ενώ γαμουσα, η Σαγιουρι έπλενε πιάτα (και παίζει να έσπασε 2-3).

Το σπίτι τους είναι πενταβρωμικο και όχι οτι συνάντησα την πρώτη φορά που πήγα με την Σαγιουρι. Συγκεκριμένα θα πηδιομασταν σε κρεβάτι που πριν είχε πηδηχτό η Σαγιουρι και είχε αφήσει τις χρησιμοποιημένες καποτες στο πάπλωμα. Για να κανείς μπάνιο πρέπει να περπατήσεις μέχρι το μπάνιο, όπου το πάτωμα είναι μαύρα χάλια και πρέπει να με πήρε μάτι μια κατσαριδουλα ενώ έκανα ντουζ.

Οι δυο αυτές κορασίδες έχουν αρχίσει τις ξεπέτες και ψάχνουν χορηγό ενώ παράλληλα τσεκάρουν άλλα παιδιά μέσω ινστα. Δυο φορες πήγα, έκατσα δίωρο κάθε φορά σε τιμή μιας ώρας, έφερε και μαυρο. Έμαθα μερικά πορτογαλεζικα και την τρολαρα αρκετή ώρα για το ποιος είμαι και τι κάνω. Εν κατακλείδι, με παρακαλούσε για κόκα και πήγε να μου τον βάλει στο κωλαρακι της ακα. Κάτι που φυσικά δεν έγινε, απλά προειδοποίηση για τους υπόλοιπους. Στη συνέχεια της έχωνα δάχτυλα στην τρυπούλες της και μου έλεγε πνίξε με και ρίξε μου σφαλιάρες. Την πρώτη φορά έχυσε στο σώμα μου. Τέλος πάντων.

Δεν συνίσταται. Όχι μόνο λόγω συμπεριφοράς, ανύπαρκτων αγγλικών αλλά και υγιεινής. Και το ίδιο ισχύει για την Σαγιουρι η οποία ζήτησε από ένα άλλο παιδί 300 ευρώ για outcall.

Οι δυο τους μαζί με την Gisele και μια άλλη σαύρα που ήρθε πρόσφατα είναι παρεάκι. Η μικρή έχει βγάλει 4 χιλιάρικα ως τώρα και με δυο εβδομάδες αποχή λόγω ασθένειας, οπότε καταλαβαίνετε. Επίσης και οι δυο τους βήχουν ασταμάτητα πλέον. Τουπέ και υφάκι Βραζιλιάνας που ονειρεύεται σαμπάνιες στο χιλτον (το πέταξε εν ώρα κρεβατιού). Δε μπορώ τέτοια κασκαντεριλίκια, ανακατεύεται το στομάχι μου.

Προσωπικά σιχαίνομαι βίζιτες, γυναίκες ή τρανς, με υφάκι. Αλλά και μόνο για λόγους υγιεινής οι δυο τους τρώνε πλέον ένα τεράστιο Χ. Αν θέλετε να πάτε, ορμάτε. Καλό σεξ κανει η μικρή. Αλλά έχει και πιο φτηνά και πιο καλά παιδιά με τις οποίες θα μπορείς να επικοινωνείς κιόλας.

Να συμπληρώσω τέλος ότι η μικρή με παρακαλούσε για κριτική στο φόρουμ για δεκάρια. Με εκνεύρισε αρκετά, της πήρα και το προσωπικό ινστα το οποίο δε δίνει και την έχω βγάλει φωτό και βίντεο όπου αμέσως μετά και πάνω στα τελειώματα, της ζήτησα φωτό/βίντεο και μου είπε χαμογελώντας 50 ευρώ. Χαχαχα.

Πάρε λοιπόν την κριτική σου μπέμπα και τις μαλακιες αλλού.
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2019
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vidologos, christos1917, abcxyz και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2019
Η πρώτη φορά δεν είχε τόσα ευτράπελα και την γούσταρα την μικρή. Εκτός αυτού έκατσα πάνω από μια ώρα. Ανόητη κίνηση και πάλι αλλά ήθελα να την ψήσω να βρεθούμε αυτή εγώ και η Gisele. Απλά ήταν τόσο ξενέρωμα το σκηνικό που λέω άστο καλύτερα.
T
Toni_M_A_P
11 Μαρτίου, 2019
Μπράβο τύπε που τα είπες !! Ήθελα να πάω !!ευτηχος που δεν πήγα !!Μεγάλο χαμόγελο Και είχα ρωτήσει έναν τύπο μήπως υπαρχη άτομο στο σπίτι ; Σιγά μην ήταν μόνη της αυτά δεν γίνονται και καμία δεν ρισκαρη να δουλεύει έτσι σε ένα σπίτι μόνη της !!! Αλλά εδώ είναι πιο σοβαρά τα πράγματα και ναρκομανής και ακαποτο σου ζήτησε και 150για 2 ώρες !! Ενο εμένα μου είχε πει 300 η ώρα !! Και βήχουν κιόλας όπως ανέφερες τύπε μου όποτε βρόμα η δουλειά ....μακρυά
11 Μαρτίου, 2019
Τύπε μπορεί να τον καυλοσε τόσο πολύ που ξαναπήγε από όσα λέει φαινετε πως τα τραβεστι αυτά είναι χημείο και πηδιουνται και ακαποτα και από ότι διάβασα η μελόντι έχυσε κιόλας !! Όποτε είναι καυλιαρα !! Μπορεί να επηρεάστηκε με όλα αυτά και να ξαναπήγε λογικό το βρίσκω !! Ευτηχος που δεν την πήδηξε ακαποτα και συγκρατήθηκε Ναι!
22 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορώ να ρωτήσω κάτι αν ξέρεις
Ενεργητική ειναι;
Αυτή η φίλη τής
Τι είδες
05 Ιουλίου, 2019
είμαι περίεργος για ένα πράμα, από το ακάποτο στοματικό που σου έκανε, δεν είχες κανένα πρόβλημα στη συνέχεια;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5