Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488336
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωτη κριτικη που γραφω στο site υστερα απο τοσες και τοσες που εχω διαβασει!...Μπηκα στον κοπο να γραφτω επιτελους και να γραψω το κατιτις μου!



Σιγουρα απο τα ονοματα που μου εχουν μεινει απο τις κριτικες ειναι και η Καρολαιν και ετσι ειπα σημερα να την τιμησω για να αποκτησω την προσωπικη μου αποψη. Κατα τις 8 πηγα στο ιδρυμα που στεγαζεται στην οδο Τριγκετα και πετυχα την εν λογω δεσπονιδα. Ο χωρος ειναι αρκετα ωραιος και το δωματιο μεγαλο και με ντουζιερα! Το κατω ηταν. Καποιος τσαπατσουλης βεβαια τα ειχε κανει κωλο εκει και ειχε ολο νερα. Τελος παντων. Και τηλεοραση επιπεδη ειχε που επαιζε τσοντα.



Μια πρωτη καπως απογοητευση ηταν ωταν μου ειπε η κυρια στην υποδοχη οτι Η ΚΑΡΟΛΑΙΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΠΡΩΚΤΙΚΟ! Μα εχω διαβασει οτι εκανε αυτο το προγραμμα, της ειπα. Οχι πια, μου ειπε. Ειναι δυσκολο το αθλημα ειπε επι λεξη! Κοινως τη ξεσκισατε συναδελφοι!



Η δεσποινιδα λοιπον ειναι καυλα οπως και να το κανουμε αλλα πολυ "φτιαγμενη" ρε παιδια. 2 μπαλονια για βυζια και πολυ σοβατισμα και πλαστικες στη μουρη της και εξτενσιον στο μαλλι της και ψευτικους μπλε φακους επαφης οπως ειπε και καποιος συναδελφος παρα πολυ σωστα! Με καυλωσε παντως και ειδικα οι ψηλες μεχρι το γονατο σχεδον μαυρες δερματινες μποτες που φορουσε! Ο κωλος της ειναι ισως το καλυτερο σημειο πανω της!



"Φτιαγμενη" ειναι και γενικα η συμπεριφορα της και επιδοση της! Το 69 της αρεσε πολυ οπως φαινοταν αλλα να της χωσω δαχτυλο δεν με αφησε. Μονο γλυψιμο. αυτο μου αρεσε και εμενα γιατι το γατακι της ειναι πολυ ομορφο! Οπως και το μπουκιτσι ελευθερο στοματικο με εστειλε και μετα βιας κρατηθηκα να μην τελειωσω στις χειλαρες της.



Μετα μου φορεσε την καποτουλα και προχωρησαμε στο κυριως πιατο. το οποιο δεν κρατησε και παρα πολυ γιατι απ' την καυλα δεν μπορεσα να κρατηθω και πολυ!



Αυτη ηταν η Καρολαιν λοιπον. Για πορνοσταρ δεν ειμαι σιγουρος οτι αξιζει και παρα πολυ γιατι ισως περιμενα το κατι παραπανω κι εγω. Δεν απογοητευτηκα ομως και παρα πολυ γιατι δεν μου ηρθε και τοσο ξαφνικο. Ειχα διαβασει τις κριτικες που μιλουσαν για ξεπετα στο πενηντάρικο (το απλο της προγραμμα χωρις κανενα εξτρα) και ετσι ημουν και ενημερωμενος και υποψιασμενος.



τελειωντας η πρωτη μου κριτικη θελω να ευχαριστησω πραγματικα ολα τα παιδια που καθονται και γραφουν κριτικες και ενημερωνουν και τους υπολοιπους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2009
Όνομα κοπέλας
Καρολάιν
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
84
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού