Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κάνω λόγο για το δίπλα μαγαζί που είναι σε όροφο και πρέπει να ανέβεις τις σκάλες (δεν ξέρω δεν το είδα στον χάρτη υποθέτω πως είναι τα ίδια )

Μπαίνω στο μαγαζί και την βλέπω να με "κοζάρει"

Η τσατσά της έκανε πολύ καλή περιγραφή και ήταν αρκετά πιστική ενώ και το βλέμμα της ήταν αρκετά υποσχόμενο

Η εμφάνιση είναι σε αρκετές περιπτώσεις κάτι το υποκειμενικό , εμένα μου άρεσε σαν χαρακτηριστικά προσώπου αλλά και ο τσάμπι κώλος της (ιδανικός για πισωκολλητό)

Πίπα καλή , υπομονετική με άφησε να της δώσω και αρκετά πουτσοσκάμπιλα στο στόμα (πάντα με προφυλακτικό) γάμησα αρκετή ώρα ενώ η διαδραστικότητα της ήταν αρκετά καλή (δεν ήταν ψοφίμι ενώ ήταν δεκτική) και έδειχνε ότι διασκέδαζε και αυτή μαζί με τον πελάτη

Είμαι αρκετά παλιός πελάτης στα μπουρδέλα και έχω το θέμα να αργώ να τελειώσω(δεν το κάνω επίτηδες) οπότε αν κάτι με εκνευρίζει είναι η τσατσά να κτυπά την πόρτα (ακόμα και αν είναι Σάββατο) αυτό με εκνεύρισε συν το γεγονός που μου είπε "δεν πειράζει που άργησες" δεν της είπα κάτι φυσικά καθώς μάλλον καινούργια θα είναι και αυτή αλλά θεωρώ πως ήταν κάπως λάθος προσέγγιση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Mαρκήσιος
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, Ημεδαπος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2019
Την επόμενη φορά που θα τελειώσεις κάτω από 7-10', να τους πεις να σου επιστρέψουν τη διαφορά
Q
Quasimodo
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1