Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβάζοντας τους προηγούμενους είπα κι εγώ να επισκεφτώ την καινούργια Άννα στο Las Vegas μεσημεριανές ώρες. Ότι έγραψαν οι προηγούμενοι ισχύει, είναι θέμα γούστου του καθενός μας φυσικά κι εγώ δεν το συνηθίζω να παίρνω τέτοιες κοπέλες αλλά προτείνεται ανεπιφύλακτα σε αγαπούληδες και στους λάτρεις των μοντελοειδών, σκίννυ και πιπινιών. Ελληνικά τίποτα, λίγα Αγγλικά μόνο και Ουγγρικά φυσικά.
Η κοπέλα κάνει προκαταρκτικά καλά χωρίς να βιάζεται, καλό τσιμπούκι με περιποίηση των μπαλών και παιχνίδια με τη γλώσσα της στο πούτσο μου. Τσιμπούκι σε 2 στάσεις μια ανάμεσα στα πόδια μου και μία σε στάση σχεδόν 69, εκεί έπεσαν και τα ανάλογα δάκτυλα αδιαμαρτύρητα, αυτό μου έκανε εντύπωση. Χωρίς να βιάζεται στην πίπα την σταμάτησα μετά από 3-4 λεπτά μην εκραγώ και πρώτα την έβαλα καουμπόισσα όπου κουνιόταν όμορφα πατώντας μόνο στις μύτες των ποδιών και αφού κουράστηκε έκατσε πάνω μου όπου εκεί πέσαν και μερικά γλωσσόφιλα. Την αλλάζω στάση πισωκολλητό και εκεί μετά από λίγο κατέθεσα....

Δεν τα κλαίω με τίποτα τα 40 που κόστισε το ακάποτο και μάλλον θα ξαναπάω διότι είναι πολύ ευχάριστη και πρόσχαρη μέσα και τα τιμάει τα λεφτά της, εάν ήταν σε σωματότυπο Εμμανουέλλας (αλλά δυστυχώς κομοδινέ) θα ήμουν κάθε μέρα εκεί....

Καλά γαμίσια σε όλους μας και μην τσακώνεστε για τα κορίτσια....γούστα είναι αυτά του καθενός, τι Λάρα τι Άννα και τι Πάολα (σε αυτήν χρωστάω μια δοκιμή)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xr1sros, al pacino, nik1410 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού