Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 424 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 587698
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την Αννα η Ευα η οπως αλλιως αλλαξει το ονομα της ηθελα να την συναντησω απο τοτε που ηταν ξανθια και δουλευε στο αδελφακι Mousses αλλα ηταν παντα απασχολημενη.
Το Σαββατο λοιπον που εκανα μια επισκεψη να δω τον καινουργιο χωρο την πετυχα την ωρα που εβγαινε απο αλλον συναγωνιστη , πανω σε κατι 18παντα πορνοπαπαπουτσα , που μετα βιας περναγε τις πορτες .
Την επελεξα λοιπον ετσι για το παλμαρε .Φυσικα για μιση ωρα, επειδη ηξερα οτι αν εδινα παραπανω θα τα εκλαιγα.
Μπηκα σε δωματιο , το οποιο ειναι πολυ καλο , με πετσετουλα , σφραγισμενες παντοφλες και τα λοιπα .
κανω ντουσακι ξαπλωνω και περιμενω τον τσολια .
Μπηκε εβγαλε τους τακους και καπως ηρεμησε το πραγμα.Εβγαλε και την ρομπιτσα και εμεινε με κατι μαυρα εσωρουχα, σωμα οκ, μαυρισμενο αλλα οχι κατι το σουπερ, εχουμε δει και καλυτερα .
Απο μασαζ τιποτα λιγο χαδι με το λαδι ετσι για να περνα η ωρα, σε κανα 10λεπτο χωρις να πει τιποτα φευγει παει στην ρομπιτσα , παιρνει σκουφακι και μου λει γυρνα .
Σηκωνομαι ορθιος και αυτη γονατιζει για στοματικο , της λεω δεν κανεις χωρις, μου λεει οχι, ουτε με εξτρα λεφτα? και εκει μου σκαει το αστειο της ημερας ναι αν μου δωσεις 30 ευρω ¨.... γελασαν και οι ντουσιερες ....
Συνεχιζει στοματικο με σκουφακι και οταν μου τον κοκαλωσε την ξαπλωνω στο μασαζοκρεβατο και σκεφτομαι '' τωρα θα δεις που ηθελες και εξτρα 30αρακι'' τησ τον καρφωνω με δυναμη και την γαμαγα τοσο σκληρα και δυνατα που το μασαζοκρεβατο εφτασε σχεδον μεσα στη ντουσιερα .
προσπαθουσε να αποφυγει την δυναμη αλλα την ειχα κλειδωσει καλα με τα χερια μου κρατωντασ την απο τα μπουτια ,που ηταν αδυνατον να ξεφυγει.εκει τελειωσα , ντουσακι και εξοδος στο 20λεπτο .
Απορω αν δωσει καποιος 150αρι , στο γραφειο που δουλευει τι ηττα θα φαει.
Οποτε οτι χρωμα μαλλιων και να αλλαξει, οσα ονοματα και αν σκεφτει απο οποιο γραφειο και αν περασει (νομιζω εχει περασει απο ολα )αν δεν αλλαξει υπηρεσιες και νοοτροπια , δεν μπορει το κομοδινο να γινει εταζερα . Οι υπηρεσιες της το πολυ να αξιζουν για 20 ευρω (και παλι κοροιδο πιανεσε )
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα2
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.929
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stelios_el_Conquistador, xlm, kwstasxat και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2019
Πολύ σωστή κριτική για την Άννα. Έδωσα 100 ευρώ και έφυγα στη μισή ώρα!
17 Απριλίου, 2019
Δικαστήριο, δίχως δικαίωμα για έφεση!!! Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2