Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169638
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Σε προηγουμενη τσαρκα ειδα την Καρινα, Ξανθια γκομενα ψιλη με καλο κωλαρακι που με μαγνητισε, η τσατσα πριξαρχιδο να διαφημιζει το λαρυγκατο που κανει η κοπελα και οτι ειναι κατι το μοναδικο, σπαθατο και μαλακιες της βραδιας, το ποσο καλη ειναι η γκομενα μεσα και μπλα μπλα μπλα μπλα, γενικα νωμιζει οτι μιλαει σε καθηστερημενους αγαμητους παρθενους που κατεβηκαν απο το μαντρι στο βουνο να γαμισουν την πρωτευουσιανα πουτανα..!!..Τελος, μου αρεσε η κοπελα, και επεστρεψα να την πληρωσω, για 40€ ελευθερο στοματικο και χυνεις οπου θελεις, ακομα και στο στομα.
Το δωματιο καθαρο, με ντουζακι και πετσετουλα, η Καρινα αργησε να ερθει, και με το που ηρθε κατευθειαν φλας αριστερο.!! αρχισε να ξεντυνεται, εκλεψα μερικα χαδακια στα ορθια, ψιλη κοπελα με μπουταρες και κολαρα.!! στο προσωπο αν και δηλωνει 22 χρωνων απο ουγγαρια, ειναι σχετικα ομορφουλα, μαυρες ισως ψευτικες βλεφαριδες, αλλα σπασμενη/πρισμενη και μεγαλυτερη των 22 που δηλωνει, στα χαδακια μου δεν ανταποκρινοταν, επεσα στο κρεβατι και κατευθειαν πηρε το ''ωμο'' σαρμα στο στομα, τον σηκωσε καλα και αρισε να τον περνει μεχρι μεσα και να γκουρλονεται, ωραια φαση, αλλα ειναι και καπως αντικαυλωτικο να ακους μια γκομενα λες και ξερναει για να το περνει μεχρι το λαρυγγι της. Την βαζω απο κατω λιγο να την επεξεργαστω και εκει κατι δεν μου καθεται καλα, κατι μου θυμιζε η σταση της, και το παχυ μουνι της.!!! Καλο οπτικα. Προσπερναω και αρχιζω να την πασπατευω, αμετοχη την εκανα οτι ηθελα λες και ηταν ναρκομενη, βυζακια μικρα με καλη ρωγα, χερια στο μουνι αφησε, και της λεω κανε ακομα λιγο πιπα και περνα καποτα, και αν θες στο τελος να σε χυσω στο στομα, το δεχτικε και το εκανε, περασε καποτα, ανεβηκε απο πανω για αρχη στις πατουσες, χτυπηθηκε καλα με παθος, αλλα ουτε ενα βλεμα, ολο κοιτουσε προς τα κατω στο μουνι της, και μετα απο κατω κανονικο οπου εκει, την Θυμηθηκα την πουτανα.!!! Πεφτει απο κατω κεφαλι στο πλαι ματια κλειστα και κατι μου θυμιζει, και τελικα παθαινω ηλεκτροσοκ.!! Τον εχω μεσα στο μουνι της και θυμαμαι.!! Η Καρινα που και καλα ειναι η τοπ πουτανα της πολης, δεν ειναι αλλη απο την προτοεμφανιζομενη Μουναρα Μπαρμπαρα τοτε στο Λαςβεγκας, τα χρονια περασαν, ομως και ο χρονος ειναι σχετικα αμιλικτος εις βαρος της, και αφου την θυμιθηκα, εφαγα την ξενερα της βραδυας.!! Την γυρισα στα 4αρα να τελειωνω να μην βλεπω τα μουτρα της, εκει μολις ηρθε η ωρα της ειπα στο αυτι να παρει θεση μαχης.!! ...ξυπνησε.!! Γυρησε τις τα εριξα στο στομα, ρουφηξε και την τελευταια σταγονα και τελος....πλυθηκε, ντυθηκε και βουρ στον επομενο...
Και το λοιπον, βλεπω η Μπαρμπαρα εχει καιρο στο συγγεκριμενο μπουρδελακι ως Καρινα, η οποια κρατησε την ιδια καταγωγη και την ηλικια των 22 που ειχε και στο λας βεγκας που ειχε προτοεμφανηστει, αλλα μαλλον δεν ξερει πως ειναι τα 22χρονα γκομενακια, δηλαδη δεν μοιαζουν σαν 30αρες μπαροβιες, και τοτε ηταν σαφως ποιο μουναρα απο τωρα, και ποιο αδυνατησμενη, αλλα παραμενει το ιδιο κομοδινακι, αλλα τοτε αξιζε να την γαμισεις για το ωραιο παρουσιαστικο, γαμαγες μια μουναρα, τωρα δυσκολα, οποτε βαζεις ενα βαθυ λαρυγγι στο προγραμμα με χυσιμο οπου γουσταρεις και τραβας τα χαβανια σαν εμενα μεσα στο δωματιο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2019
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Χυσεας, al pacino και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού