Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά από καιρό είπα να δοκιμάσω ξανά με την Νεαρή σχετικά κοπέλα την Μαρίνα.Με την Μαρίνα είχα περάσει πάλι στο παρελθόν με καλουτσικες εντυπώσεις δεν είναι κάτι ιδιαίτερο εμφανισιακά έχει ωραία βυζιά παντως.Αφου είχα πληρώσει έρχεται η κοπέλα στο δωμάτιο η οποία μπορεί να μην γνωρίζει καθόλου ή ελάχιστα Ελληνικά η απλά κοροϊδεύει και κάνει ότι δεν καταλαβαίνει έτσι λοιπόν αφού μπήκε δωμάτιο αρχίζουμε λίγα προκαταρκτικά χαμουρεμα χουφτωμα στα βυζιά της είχαν περάσει λιγότερα από 20δευτερολεπτα και μου λέει το εξής πως θες τσιμπούκι πραγματικά εξεπλάγην τι έγινε λέω ρε γαμωτο της λέω χαλάρωσε λίγο θαβγετσσεις γρήγορα και συνεχίζω τότε να ασχολούμαι με τα βυζιά της μου ξανά επαναλαμβάνει το ίδιο χαζογελοντας τοτε της δείχνω καποτα και αρχίζω να την γαμαω εκνευρισμένος σε γρήγορο Ρυθμό έτσι μετά από λίγο τελειωσα και έδιωξα ξενερωμενος και απογοητευμένος από την όλη στάση της κοπέλας.
Και εδώ αναρωτιέμαι πώς είναι δυνατόν αφού δεν μπορει η κοπέλα να προσφέρει σωστές υπηρεσίες και εδώ μιλάμε για την απόλυτη κοροϊδία προκαταρκτικά μηδέν πέρασμα κάποτας και άντε να τελειώνουμε δεν πρέπει να ζητάει σε καμία περίπτωση 20€ο για 10€οκαι Μεταξουργείο ίσως μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι πρόσφατα πήγα Μεταξουργείο Ιασωνος2 όροφο και πέρασα πολύ καλύτερα έχω ανεβάσει κριτική Επίσης αυτό που λέει στο μαγαζί αυτό η τσατσα για15 λεπτά μην το πιστέψετε ούτε για αστείο θα σας διαψεύσει αν κάνετε το λάθος να πετάξετε 20€ο.Γενικο συμπέρασμα χαλιά υπηρεσίες κοπέλα κατώτερη των προσδοκιών κουτοπόνηρη άχρηστη που κοιτάει να ξεπεταξει απαράδεκτη αν δεν μπορεί να σεβαστεί τα χρήματα μας που δεν τα βρίσκουμε πεταμένα στο δρόμο και αν δεν μπορεί να προσφέρει σωστές υπηρεσίες να πάει Μεταξουργείο η ακόμα καλύτερα να πάει σπίτι της φυσικά και θα σας έλεγα να μην δοκιμάσετε μακριά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, quaresma17.6, Επιρρεπής

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού