Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10
FKK/Sauna Club 14843
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Βρεθηκα στο Αμβουργο και δεν αφησα να παει χαμενη η ευκαρια να επισκεφτω το καταστημα της ηδονης. Επσικεψη κατα τις 3μμ. Ευκολη προσβαση απο τον Α1 για Βρεμη. Ευκολο παρκινγκ. Στο ταμειο της εισοδου μια μουναρα μελαχρινη μου εξηγεισε με λεμτπομεριες τι μπορω και τι δεν μπορω να κανω μεσα στο μαγαζι και τα κοστη. Πληρωμη και εισοδος στα αποδητηρια. Κυκλοφορεις ειτε με μπουρνουζι η πετσετα. Στη κυρια σαλα πολλες και ομοργες γυναικες. Αλλες με παρεα αντρων, αλλες παρεα μεταξι τους και αλλες μονες. Δεν γινονται φωρτικες και αφηνουν εσυ να κανεις παιχνιδι. Για πρωτο πιατο πηρα μια ξανθη Πολωνεζα την Κασια 22 χρονων που μου εδωσε με λεπτομερειες περιγραφη οτι οι περισσοτερες κοπελες ειναι απο Ρουμανια και Μολδαβια. Εχει επισης Ρωσιδες, Λετονες, Εσθονες, Τσεχες, Σλοβακες οπως και Ελληνιδες. Βεβαια δεν ηταν ολες εκει διοτι υπαρχει πρωτοκολλο κινησης!!! Περασαμε στο δωματιο που ηταν πεντακαθαρο και περσα μαζι της υπεροχα. Ειναι ζεστες γυναικες οι Πολωνες και προσεχουν τι θελει ο αντρας. Βεβαια να ειμαστε ευγενικοι μαζι τους. Να μην ξεχασω, το ακαποτο εχει απαγορυτει αλλα αν γουσταρει η κοπελα με το αναλογο αντιτμο παιζει. Κατεβηκαμε στο σαλονι και πηγαμε για σαουνα και μπανακι. Εκει μου συστησε την Σαντρα 21 χρονων, μια μελαχρινη Λετονη με μπλε ματια και μεγαλα στητα φυσικα βυζια. Με ρωησαν αν ηθελα να παμε παρεα αλλα προτημησα να εχω την προσοχη μιας κοπελας. Αφου παιξαμε για αρκετη ωρα πηγα στο δωματιο με την κοπελα και ηταν η πρωτη φορα που ζοριστικα να μπω στο μουνι πουτανας. Ηταν στενη παρολα τα υγρα που ειχε κατεβασει. Καυλα ατελειωτη. Την ταλαιπωρησα αρκετα και τις εδωσα μπουρμπουαρ γιαυτο. Φαγητο, σοφτ ποτο και καφε. Τσιγαρο στον εξωτερικο χωρο. Για χαλαρωση επελεξα να παω στον κινηματρογραφο οπου επαιζε μια ρετρο τσοντα. Οταν ακομη ειχαν σεναρια η ταινιες. Οπως καθομουν ερχεται και καθεται διπλα μου ενα μελαχρινο μωρακι και βαζει το απαλο χερακι της στο μηρο μοθ και με ρωταει στα Ελληνικα αν "αυτο που βλεπω μου αρεσει και θα ηθελα να κανω το ιδιο με αυτην" εκεινη την ωρα ειχε σκηνη αναλ. Φυσικα δεν αντισταθηκα μιας και ημουν τουρμπο και ετσι γνωριστηκα με την Ελενα απο Αθηνα οπως ειπε που μετακομησε πριν 3 χρονια με τον "πρωην αραβωνιαστηκο" της στη Γερμανια. 25 χρονων με πιρσινγκ στη γλωσσα και διακριτκο τατουαζ στη μεση. Μουνακι ομορφο κλειστου τυπου και κολοτρυπιδα που κανει γκαπινγκ και σε ρουφαει για πλακα. Το κονε το εκανε η Κασια φυσικα!!! Θα ξαναπαω σιγουρα με την πρωτη ευκαιρια αλλα για περισσοτερη ωρα. Να περναμε καλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2019
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
  • Ποτό
  • Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Ναι

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Καλό

Shows/Events

Τα Shows/Events ήταν
Καλά

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Ελενα, Κασια
Γιατί την/τις προτείνετε;
Υπεροχες
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
Δεν προσφερετε
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
30

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
245
Σύνολο γαμησιών;
3
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
3 ωρες
SailorGr
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
10.673
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, Elganador, Gianpaolo και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2019
Ομολογώ ότι το συγκεκριμένο κατάστημα δεν το έχω επισκεφτεί ! Άμα θέλεις στείλε πμ να πάμε παρέα κανα Σάββατο αδερφέ Καπέλο !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1