Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90896
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βράδυ Σαββάτου και έχω μεγάλη επιθυμία ύστερα από αρκετό καιρό να δω το μωρό την Πάολα. Γλώσσα Βλέπω στο άλλο site ότι Παρασκευή και Σάββατο είναι βραδινή βάρδια που με βολεύει διότι όλη την εβδομάδα το μωράκι δούλευε πρωί. Μπαίνω στο καινούριο στούντιο το ακριβώς από επάνω το playboy, στο δωμάτιο ήταν δυο συναγωνιστές καθώς περίμενα την σειρά μου. Είδα τον συναγωνιστή που βγήκε με το χαμόγελο στα χείλη του. Είδα και τον δεύτερο συναγωνιστή να φεύγει και αυτός ευχαριστημένος. Ναι! Ναι! Ναι!

Όσο περίμενα την σειρά μου για να μπω στο δωμάτιο είχα μια πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση με την ευγενέστατη υπηρεσία και πέρασε γρήγορα η ώρα και ήρθε και η σειρά μου χωρίς να το καταλάβω.

Μπαίνω με πρόγραμμα των 50 ευρώ που περιλαμβάνει ακάποτο στοματικό. Ας κάνω και μια περιγραφή της κοπέλας η Πάολα είναι από την Ρωσία 21 χρονών αδύνατη κοπέλα με αναλογίες μοντέλου από τις πιο όμορφες κοπέλες αυτή την στιγμή στα στούντιο της Θεσσαλονίκης μαζί με το πιπινάκι την Ήρα. Έρωτας

Κάνω το ντουζάκι μου και να το μωρό έρχεται στο δωμάτιο με χαμόγελο και θετική ενέργεια. Στα του σεξ μπορώ να πω ήταν μια μαεστρία όπως η συμφωνική ορχήστρα της Βιέννης. Φουλ προκαταρκτικά και GFE και μπόλικα παιχνιδάκια όμορφα σαν να κάνω με την κοπέλα μου έρωτα. Κουλ Γατούλα με σκέρτσο και παιχνιδιάρα η Πάολα και με διάθεση να με ευχαριστήσει και να μου προσφέρει την μέγιστη ικανοποίηση.

Συναγωνιστές μπορώ να σας πω ότι έφυγα με το χαμόγελο μου στα χείλη μου και με την ψυχολογία μου στα καλύτερα της, ανυπομονώ να βρεθώ ξανά με την Πάολα παρά πολύ σύντομα διότι έχω τις καλύτερες αναμνήσεις από την κοπέλα και στις δυο φόρες που βρεθήκαμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2019
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Κούλης Χρυσός
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.922
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, cool-va, younghunter και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού