Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο μονόκερoς είναι μυθικό ον, συνήθως άγριο ζώο αδύνατο να πιαστεί, με τη μορφή αλόγου με ένα κέρατο στο μέτωπο. Στον Μεσαίωνα συμβόλιζε το Άγιο Πνεύμα αλλά στην περίπτωση μας και τον Διάβολο. Στον μεσαιωνικό Ελληνικό Φυσιολόγο, αναφέρονται συμβουλές πως μπορεί να συλληφθεί και αυτό γίνεται γιατί πέφτει στην παγίδα της λαγνείας.

Ενα ωραίο μεσημεριανό του καλοκαιριού λοιπόν, η Αλίκη απαντάει στο τηλέφωνο και το ραντεβού κανονίζεται χωρίς δεύτερη σκέψη, αφού είναι πολύ δύσκολο να την βρεις σε ξενοδοχείο του κέντρου. Επιτέλους σε λίγη ώρα ο μονόκερος θα βρισκόταν στην αγκαλιά μου!

Ανοίγω την πόρτα, ευτυχώς δεν είχε κέρας να με τρυπήσει, θα το έκανα εγω σε λίγο και βλέπω μια υπέροχη κοπελιά με ροζ φόρεμα, ξανθό πλέον μαλλί, να σε κοιτάει με τα γαλαζοπράσινα μάτια χαμογελώντας, ενω σε έκοβε να δει αντίδραση, η οποία ήταν άμεση και φάνηκε στο κάτω μέρος του μπουρνουζιόυ.

Οταν έβγαλε τα ρούχα τα μάτια μου έπεσαν πάνω στο υπέροχο στήθος της, που δεν καταλαβαίνεις οτι το εχει φτιάξει. Υπέροχο γεμάτο, που πρεπει να ηταν και απο φυσικό ωραιο. Κορμάρα ελαφρά χυμώδης με μερικά τατού στην μεση και στον μηρό, που δεν με ενθουσίασαν. Ακρα περιποιημένα πεντακάθαρη, ενώ μπήκε για το φρεσκαρισμά της.

Με το που βγαίνει, ήμουν καβλωμένος με την ιδέα οτι την είχα πετύχει επιτέλους και την βάζω στα τέσσερα να την κλειδώσω, μην μου φύγει. Ακολούθησαν πολλές στάσεις καβάλα στο πλαι και ιεραπόστολο, οπου μετά απο έντονες διεισδύσεις βγάζω το προφυλακτικό και της τα ρίχνω στην κοιλια και στο στήθος,  με πολυ μεγαλη ποσότητα να την πλημυρίζει ενω το σχολίασε! Ακόμα το θυμάμαι. Μια απο τις εντονότερες εκσπερματώσεις της πορνοκαριέρας μου.

Το Αλικάκι μιλάει πολυ καλά Ελληνικά είναι γνωστό και είπαμε για το καλοκαίρι τις διακοπές και διάφορα άλλα δικά της. Με αρχίζει χωρίς ειδοποιηση στο τσιμπούκι, ενω με κοίταζε με τις ματάρες της και έγινα κάγγελο. Μου βάζει και τις βυζάρες πάνω στο πουλί μου, ε δεν άντεχα αλλο και την βάζω απο πάνω να καλπάσει. Μου έβγαλε τα άντερα για κανα 10λεπτο και την γύρισα απο κάτω, όπου την κάρφωσα για άλλο τόσο ολοκληρώνοντας με βογγητά καύλας μες το προφυλακτικό.

Δεν άφησα γενικά την ευκαιρία που μου παρουσιάστηκε να πάει χαμένη, αφου δεν ήξερα αν θα την ξαναπετύχω και δυστυχώς βγήκα αληθινός, γιατί οι επόμενες προσπάθειες μου για ραντεβού στέφθηκαν απο παταγώδη αποτυχία. Στο viber δε, έχει να μπει πολύ καιρό.

Πέρασα υπέροχα μαζί της σε σημείο να πιστεύω οτι δεν έπιασα τον μονόκερο και όλα αυτά να ηταν δημιουργία της φαντασίας μου............................η μήπως όχι;;;; καλά να περνάτε και καλό κυνήγι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.569
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, chris1955, Stratocaster και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού