Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782082
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
πηγαινω τελευταια πολυ συχνα εκει και παντα παιρνω το προγραμμα των 80 ευρω,μου αρεσει γιατι ο χωρος ειναι παντα καθαρος και προσεγμενος,επισης εχει μεγαλη ποικιλια απο κοπελες.δεν εχω γραψει καμια κριτικη και κακως κανω τελικα. μετα το χτεσινο ομως,θα ξεκινησω να γραφω κριτικες κανονικοτατα.η συγκεκριμενη ανδριανα ειναι εκει περιπου ενα μηνα μου ειπε,το λεω αυτο γιατι βλεπω και αλλες κριτικες στο ονομα ανδριανα.καθε φορα που παω παιρνω διαφορετικη κοπελα,εχω παει με μελινα,ξενια και σοφη.θα γραψω κριτικες και γι'αυτες.
στο θεμα μας,η ανδριανα ηταν στην υποδοχη κ κατι μου εκανε η μιλφοφατσα της κ ειπα να την παρω.μπαινω στο δωματιο κανω μπανιο και περιμενω ξαπλωμενος.μπαινει η κοπελα και ξεκιναει μασαζ.στα του σοσιαλ οχι πολλα πραματα,δεν ειχε κ πολυ επικοινωνια.το μασαζ της χλιαρο τελειως,ουτε καν αισθησιακο.κατι πασπατεματα εδω κ 'κει καταλαβαινα εγω στο σωμα μου.συνοπτικη διαδικασια τελειως το μασαζ της με λιγα λογια.
παμε τωρα στο μετα του μασαζ.
εγω λεει δεν κανω πιπα χωρις προφυλακτικο,πρωτο ξενερωμα.δε φιλαει επισης,δευτερο ξενερωμα. η πιπα της χλιαρη κ αυτη,τριτο ξενερωμα η οποια κρατησε κ λιγο αλλα δε με ενοιαξε η διαρκεια διοτι οπως ειπα ηταν χαλια.στα του γαμησιου μια απο τα ιδια,συνοπτικη διαδικασια κ αυτο.καλυτερα να πηγαινα σε στουντιο τελικα.καλυτερα θα παιρναγα!
προσωπικη μου αποψη μετα απο αυτη την εμπειρια μαζι της, ειναι οτι δεν κανει για τη δουλεια και κριμα τα 80 μου ευρω που βγαζω τοσο δυσκολα.σαφεστατα κ μετα απο αυτο,θα κοιταξω να πηγαινω με τις κοπελες που εχω περασει καλα.πονεσε το 80αρι που πεταξα!
βλεπεις ειχα τον αερα οτι αφου περασα καλα με τις υπολοιπες,το ιδιο θα ειναι με ολες εκει μεσα.αυτος ηταν κ ο λογος που καθε φορα που παω,παιρνω διαφορετικη,μαλλον τυχερος ημουν τελικα.θα μεινω σε αυτες τις 3 σταθερα,αν κ ρε γαμωτο ηθελα να δοκιμασω κ αλλες δυο που εχω βαλει στο ματι,δε θυμαμαι ονοματα αλλα μετα απο αυτα που επαθα ουτε καν.θα μεινω σε οτι εχω δοκιμασει κ εχω περασει καλα.

η κριτικη ειναι καθαρα δικη μου εμπειρια κ υπαρχει μια περιπτωση καποιος αλλος που θα μπει μαζι της να εχει διαφορετικη μεταχειριση.προσωπικα ομως εγω μονο αν με πληρωσουν θα ξαναμπω μαζι της.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ανδριάνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
17.206
Πόντοι:
6.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lalabros, sakarvats, TZOYLI και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2019
Φυσικά και τα 80 ευρώ βγαίνουν πολύ δύσκολα και πρέπει να τα σέβονται και όχι να κοροϊδεύουν. Αν δεν θέλουν να προσφέρουν ανάλογες υπηρεσίες να πάνε να δουλεύουν στο Μεταξουργείο.
09 Μαρτίου, 2019
κατα πασα πιθανοτητα ειναι αυτη που περασα και εγω.εχω γραψει στο νημα του μαγαζιου.ετσι ειναι οπως τα λες.ολα θυμιζουν στουντιο.κριμα γιατι ειναι σχετικα γαμευσιμη μιλφ.δεν κανει για το μαγαζι της ζανας.
09 Μαρτίου, 2019
Η "απατη" της ολης φασης δεν ειναι...μονο αυτο που αντιμετωπισες, αλλα χρησιμοποιουν το καλλιτεχνικο μιας κοπελας που "σταματησε" λογω Μεταναστευσης της Αντριαννας που ηταν η πιο μικρη και κατερτισμενη μασσερ στο μαγαζι της Ζανας, με απλη πετιτ εμφανιση και σουπερ επιδοσεις..
Τουλαχιστον αν η επομενη που θα φερουν εχει τετοιες "επιδοσεις" καλο ειναι να μη βλασφημουν καποια που τιμησε καλα τον χωρο...
H
HarisGB
10 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ακριβως φιλε! δε φανταζεσαι ποσο με πονεσαν που δεν τα ευχαριστηθηκα οπως επρεπε. δε ξανακανω κασκαντεριλικια μετα απο αυτο,θα παιρνω αυτες τις 3 που εχω δοκιμασει για να ειμαι οκ!
10 Μαρτίου, 2019
Εφόσον σου αρέσει το μαγαζί, καλό θα ήταν όταν θες κοπέλα που δεν τη ξέρεις, να συμβουλεύεσε τη Ζάνα.
10 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

παιδια επειδη δεν τα ξερω κ τοσο καλα τα πραματα κ ειναι καλο που με ενημρωνετε σχετικα με το μαγαζι.ας πουμε δεν ξερω καν ποια ειναι η ζανα!!! οποτε οποιος θελει ας μου στειλει πμ να ξερω πως να το χειριστω την επομενη φορα. γιατι η αληθεια ειναι οτι θελω αλλη κοπελα οποτε παω αλλα να μην τρωω κ τα μουτρα μου. δεν τη ξερω αυτη τη ζανα που λετε,μπορω να τη ζητησω στην υποδοχη για να της μιλησω ας πουμε?να με κατατοπισει ισως?
ευχαριστω guys!
11 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε δεν φταις εσυ..Και μην ακους τα "παπαγαλακια" που μονο μουρη θα σου πουλησουν οτι "εσυ φταις".. Ειδες κριτικες για καποια που αξιζε με το ονομα Αντριαννα και πηρες Αντριαννα. Καλο θα ηταν να διευκρινιζαν...
H
HarisGB
11 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η μαλακια φιλε ειναι οτι πηγαινα στα τυφλα.δεν ειχα διαβασει κριτικες! κατοπιν εορτης μπηκα να ενημερωθω οπως κ να ενημερωσω τους υπολοιπους για την χαλια εμπειρια που ειχα.
17 Μαρτίου, 2019
Είναι όμως κρίμα τέτοια μαγαζιά με παράδοση να έχουν στο ρόστερ τους τέτοιες …
ΜΑΥΡΟ στη συγκεκριμενη από εμένα..
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9