Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
την Τζενη ηθελα να την συναντησω απο τοτε που ηταν στην πολη μας.δυο φορες που ημουνα στην Αθηνα παλι δεν μπορεσα λογω οτι ηταν κλεισμενη φουλ.αλα οπως λεει και ο λαος καλιο αργα παρα ποτε η Τζενη ειναι εδω και ηρθε η ωρα να την συναντησω.γρηγορη συνενοηση και βουρ για τον χωρο της.ανοιγει η πορτα και βλεπω την κοπελα που μας εχει τρελανει με τις φωτο της.με αρπαζει απο τον λαιμο και με αρχιζει στα γλωσσοφιλα.Ναι! μπαινω στο μπανιο για φρασκαρισμα το ιδιο και η Τζενη και σε πεντε λεπτα ημαστε στο κρεβατι με την Τζενη να με φιλαει παντου.συνεχεια με πιπα υγρη βαθια πιπα για σεμιναριοΠροσκύνημα. δεν αντεχα αλο ηθελα την κωλαρα της.την γυρναω στα τεσσερα και ξεκιναω με πρωκτικο με το μωρο να στηνεται αψογα.συνεχισαμε σε πολλες στασεις με το τελος να ερχεται και να της τα δινω στο στομα.αφου με στραγγισε πηγε και τα εφτυσε στον νιπτηρα.τα ειπαμε για λιγο και παμε για δευτερο γυρο με τσιμπουκαρα και δυνατο γαμηση πρωκτικο και νορμαλ.αφου τελειωσαμε τα ειπαμε για λιγο μου εδωσε ενα φιλι χαιρετηθηκαμε και εφυγα ενω ανανεωσαμε το ραντεβου μας για αλη φορα.πιστευω να μην αργησει οσο αυτο.συμπερασμα η Τζενη κοιταζει να σε ευχαριστησει με καθε τροπο ειναι ευγενικη σε κανει να νιωθεις ανετα απο το πρωτο λεπτο δεν κοιταζει ρολοι και ανυπομονω ποτε θα ξαναβρεθω μαζι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.241
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, dourosladers, ser2000 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2019
Έλεος ρε παιδιά! Την είχα πάρει πέρυσι το καλοκαίρι και τρόμαξα όταν την είδα...Πρέπει να είναι 90-100 κιλά η γυναίκα! Ούτε καν μπαμπάτσικη, απλώς υπέρβαρη...
10 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύπε αυτό το site είναι γεμάτο με προμότορες και ανώμαλους...
10 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν υπήρξα ποτέ προμοτορας και , φρονώ ότι, δεν είμαι ανώμαλος. Καθένας έχει τα γούστα του. Άλλοι γουστάρουν τις μπαμπατσικες κι άλλοι τις ανορεξικές ...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
11 Μαρτίου, 2019
Παρόλα αυτά, υπάρχει κ η αντικειμενικότητα!
Η κοπελα έχει πάρει κιλά, φαίνεται απο την τελευταία της φωτό στο φόρουμ της και, αν και δεν είναι 90-100 κιλά, μπορούμε να είμαστε πιο συνετοί στην βαθμολογία μας!

Θα μπορούσαμε επίσης να λέμε....."μου αρέζουν οι παχουλές ή οι ανορεξικές, γι'αυτό βαζω 10"...μην παίρνουμε στον λαιμό μας άλλους με τα 9άρια!!

Καπέλο
11 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καταρχάς ούτε που θυμόμουν ότι είχες γράψει κριτική. Έπειτα μπήκα σε σκέψεις ότι μπορεί να κάνω και λάθος, άνθρωποι είμαστε. Οπότε είπα να ξαναδώ τις φωτογραφίες στο νήμα της κοπέλας όπου σαλιαρίζουν αμέτρητα μέλη όπως και σε όλα τα νήματα που έχουν κοπέλες εδω μέσα. Επειδή πάλι όμως δεν άλλαξα άποψη ίσως να φταίνε τα μάτια μου, οπότε μάλλον θα πρέπει να πάω για εξετάσεις...ή απλά είμαι εγώ ο ανώμαλος...Χμμμ; Στο τέλος ξέρεις τί πιστεύω; Η συναναστροφή εδω μέσα με εργαζόμενες στα νήματά τους μας κάνει λιγότερο αντικειμενικούς όταν γράφουμε την άποψή μας.
Φιλικά.Καπέλο
11 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ετσι ειναι πεστα.Ναι!
11 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε υπερβαλεις πριν τεσσερις μερες την ειδα τα 100που λεςειναι πολλα απλα εχει πεταχτο κωλο οπως εχουν οι λατινες.εσενα μπορει να σε αρεσουν οι τερμα αδυνατες 50 κιλα αλο το ενα αλο το αλο.ο καθενας εχει τα γουστα του.
11 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με προλαβε και σε απαντησε ο φιλος ΑΙΔΟΙΟΛΟΧΟΣ.
11 Μαρτίου, 2019
Παίδες στα 100 με τπτ....με τη καμμια που λενε....Κανα 60αρι για μια ωρα με φουλ ισως....Δεν θεωρειται εμφανισιμη.ΤΕΛΟΣ!!!!
11 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις απόλυτο δίκιο για την συναναστροφή. Λαβέ όμως υπόψη σου πως ΠΟΤΕ δεν μπήκα σε νήμα κοπέλας, ούτε κάνει για καλημέρα .
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2