Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Call-Girls 17779
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα προσπαθήσω να είμαι περιεκτικός και αντικειμενικός τώρα που τα έχω φρέσκα . Το κορίτσι είναι για τα γούστα μου θεόμουνο το σώμα της απλά δεν υπάρχει γυμνασμένο πολύ με πολύ ωραίο και πεταχτό κωλαράκι βυζί φτιαγμένο με πολύ απαλή υφή και ρώγες κάγκελο αν ασχοληθείς μαζί τους ραγίζουν γυαλί ( είναι ευαίσθητες πολύ μου είπε) το μουνάκι της σφιχτό και υγραίνεται αμέσως. Αυτά από εμφάνιση.
Το κορίτσι έφθασε στην ώρα της βασικά 5λεπτά νωρίτερα μιας και ήμουν το πρώτο της ραντεβού ντυμένη με μια ωραία αέρινη παντελόνα και ένα μπουστάκι μαύρο μπήκε στο δωμάτιο αεράτη και κάθισε λίγο στο κρεββάτι να πιει την σαμπάνια που της πρόσφερα και να πούμε δύο κουβέντες να σπάσει λίγο ο πάγος. Κοπέλα που μπορείς να κάνεις κούβεντα μαζί της αν ξέρεις αγγλικά πάντως τα ελληνικά τα καταλαβαίνει απλά δεν μιλάει πολύ καλά αλλά θα μάθει είπε. Πάει να φρεσκαριστεί και σκάει μετά από λίγο με μια πετσέτα ξαπλώνη στο κρεββάτι και βγάζοντας την μου λέει είμαι έτοιμη.
Η φάση εκτυλίχθηκε σε GFE ρυθμούς με γλωσσόφιλα, χαδάκια, τριψιματάκια λες και είμασταν ζευγάρι πάνω στα μέλια. κατεβαίνει προσς τα κάτω αργά για να με γλύψει αφου έκανε πρώτα μια στάση με τις βυζάρες της να μου τις τρίψει στον πούτσο μου και αρχίζει μετά μια πίπα πολυ μα πολυ καλή δεν είχε dt kai mouthfuck αλλά ήταν τόσο αισθησιακή και με εναλλαγές που με δυσκολία κρατιόμουν. Πήγα να την πιέσω για ποιο βαθιά και για πιο γρήγορους ρυθμούς αλλά το άφησα γτ αυτο που έκανε με καύλωνε πολυ οπότε γιατι να ζορίσω τα πράγματα για κάτι άλλο?
το μουνάκι της μοσχομυριστό και υγρο με τέλεια γεύση έμεινα κολλημένος ώρα να το περιποιούμαι και αυτή να βγάζει κραυγούλες ευχαρίστησης που με καύλωναν ακόμα περισσότερο.
Στα του σεξ παίχτηκαν 4 στάσεις με καλύτερη cowgirl κι η Μονίκ να με φιλάει στο στόμα και στον λαιμό και να κοπανιέται. αλλαγή στα τέσσερα που η θέα της κωλάρας της είναι άλλο πράγμα μετά από πίσω όρθιοι για να βλέπω στον καθρέφτη τις εκφράσεις της και στο τέλος ιεραποστολικό με πολλά γλωσόφιλα το τέλος ήρθε πάνω στις βυζάρες της.

Εν κατακλείδι το κορίτσι τα σπάει απο ομορφιά και είναι πολύ επικοινωνιακή και ευχάριστη της αρέσει πολύ αυτό που κάνει και σε βλέπει σαν το αγόρι της που θέλει να το ικανοποιήσει. Για άγρια πράγματα δεν ξέρω αν μπορει ακόμα να το υποστηρίξει άλλα μπορεί με την πάροδο του χρόνου να το κάνει και αυτό αλλά κατά την γνώμη μου είναι για τρυφερότητες και αισθησιασμό εμένα αυτό μου έβγαλε και δεν θέλω να το αλλάξει.

Σίγουρα θα την ξαναδώ και μπορεί και μαζί και με την Λίλα γτ όταν την ρώτησα με ποια απο τις κοπέλες του γραφείου θα σου άρεσε να κάνεις threesome η απάντηση ήταν με την λίλα γτ μου φαίνεται πολύ καυλιάρα και θα ήθελα πολύ να κάνουμε σεξ μαζί.

Υ.Γ τελικά δεν ήμουν πολύ περιεκτικός αλλά ελπίζω να βοήθησα. οι βαθμολογίες θα ήταν παραπάνω αν με άφηνε το σύστημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 08, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
631
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, Magic32, feragamo και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2019
από βιασύνη διάβασα 'ντυμένη με μια ωραία αέρινη παντελόνα και ένα μουστάκι μαύρο μπήκε στο δωμάτιο' Money MouthΜεγάλο χαμόγελο
09 Μαρτίου, 2019
Τριο με τη Λιλα σου ειπε;;;Καταστροφη.......ΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2