Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους τους συνοδηπόρους,

Σαν καλός σαμαρίτης και εγω είπα να καταθέσω μια κριτική για την μικρή και γλυκήτατη Άννα απο την Βουδαπέστη!!!

Πρωινός μαχητής λοιπόν βγήκα στα πέριξ για να επισκεφτώ την Άννα μιας και η πρόσφατη κριτική του συναθλιτή μας Gallas κυρίος, αλλά και η παλιότερη του crucifix με έπησαν απόλυτα να χτυπήσω το κουδούνι της μικρούλας!!!

Περνάω λοιπόν το πλατήσκαλο της κορασίδας...ο τσάτσος ευγενέστατος και άκρος κατατοπιστικός, παρουσίασε σύντομα και περιεκτικά τις παρεχώμενες ηπυρεσίες χωρίς υπερβολές και φανφάρες.

Βγαίνει το κοριτσούδι!!!!!

Ένα μαναράκι της διπλανής πόρτας!!!
Καστανόξανθο, ωραίο σωματάκι, λευκό νόστιμο δερματάκι, στιτό μικρο βυζάκι, Πραγματικά η πιτσηρίκα της γειτονιάς που βλέπεις κάθε μέρα στον δρόμο και λες στον εαυτό σου....τι μου κάνεις μάνα μου...να σε πάρω αγγαλιά να σε πεθάνω στα φιλιά!!!! ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Περναω λοιπόν με τα 50 ευρωαϊκά, relax ακα & 69!!!!
Τέτοιο κοριτσάκι δεν το χώνεις απλως....αλλά το γλύφεις ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα μέχρη θανάτου!!!!!

Σε λίγο ήρθε και η Άννουλα...ξεκινησε χωρίς να της πω κάτι με γλωσδόφιλα αγγαλιές και χάδια....στο παιχνίδη δέχτηκε δάχτυλο χωρίς διαμαρτυρία η πίπα της υγρή και βαθιά.

Τα φιλιά οι αγγαλιες και τα χαμόγελα απλόχειρα και χωρίς εκπτώσεις!!!
Sex σε όλες τις κλασικές παραλαγές...καμία βιασύνη...με γελάκια απο πλευράς της και ενεργή συμμετοχή!!!

Συνοψίζοντας....οποιος θέλει να επενδύσει τα λεφτά του σε μια τελείως GFE κατάσταση με απλοχειρα φιλιά χάδια αγγαλιες και ομορφη χαδιάρικη συμμετοχη να πάει χωρις 2η σκέψη ή ενδιασμό!

Αννα λοιπον το απλά ομορφούλικο κορητσάκι της γειτονιάς που δε το προσπερνάς αλλα το τιμάς!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Greek30, nik1410, al pacino και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού