Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 426 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 591934
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καινούργιο πιπινάκι γάλακτος από Ρωσία, με μακρύ σπαστό μαλλί, πρόσωπο πολύ ωραίο με έντονα ρώσικα χαρακτηριστικά, κίνκυ ζαρτιέρες και ωραία peep toes. Έδωσα το 60άρι ξέροντας ότι ρισκάρω μιας και ήταν πρώτη μέρα στη δουλειά. Εξάλλου μου το ανέφερε και η ευγενέστατη κοπέλα της υποδοχής. Στο δωμάτιο ήρθε χαμογελαστή αλλά και ελαφρώς κομπλαρισμένη. Αγγλικά ελάχιστα. Έχει πολύ ωραίο χαμόγελο και είναι γλυκός άνθρωπος. Στο μασάζ απλό πασάλειμμα με πέρασμα διακριτικό από τις ευαίσθητες περιοχές. Κάνα 10λεπτο με χάιδευε και μετά με προέτρεψε να γυρίσω. Ανέβηκε από πάνω, ξεκίνησε πίπα με προφυλακτικό και αφαίρεσε το στηθόδεσμο αποκαλύπτοντας 2 άψογα εφηβικά στηθάκια. Για γλωσσόφιλα δεν υπήρξε ούτε καν υπόνοια. Εξάλλου δεν πλησιάζει και πολύ κοντά. Μετά σηκώθηκε όρθια εγώ από πίσω και τον έβαλε έτσι στα όρθια μάλλον για να ελέγχει αυτή τη διείσδυση. Την γύρισα ιεραποστολικό για να έχω γενική εικόνα από πρόσωπο, ζαρτιέρες και παπούτσια. Εκεί με ήρεμες κινήσεις που φαίνεται να τις εκτίμησε ξεφόρτωσα αρκετά ικανοποιημένος κυρίως από το θέαμα γιατί από συμμετοχή ελάχιστα πράμματα. Σε γενικές γραμμές δεν το έκλαψα το 60άρι αλλά πόνεσε λίγο. Γενικά αν εξαιρέσεις την όμορφη παρουσία και το αισθησιακό ντύσιμο δεν υπάρχει κάτι άλλο προς το παρόν για να την επιλέξει κάποιος. Παρεμπιπτόντως η μοντέλα Άννα 2 -τσολιάς με το μαύρο μαλλί πλέον ήταν απίστευτη καύλα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία 2
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.808
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, xlm, kwstasxat και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2019
Τπτ το ιδιαιτερο δλδ???δε χανουμε τπτ και να μην παμε....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1