Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Προσφατα ηταν τα γεννεθλια μου και ηθελα να κανω ενα πορνοδωρακι στον εαυτο μου.Επελεξα την Μαρια χωρις να μου την εχει προτεινει κανενας,απλα διαβαζοντας τις πολυ καλες κριτικες της και χαζευοντας τις φωτογραφιες στο νημα της.

Κλεισαμε σχετικα ευκολα με μονο μερικα μηνυματακια στο viber παρολο που δεν ειχαμε ξανασυναντηθει ποτε.Ενθουσιασμενος,εκλεισα κατευθειαν διωρο γιατι ειχα ενα πολυ δυνατο προαισθημα πως θα περνουσα αψογα.
Φτανει η ωρα και το πολυποθητο ''τοκ τοκ'' ακουγεται στην πορτα του δωματιου.Ανοιγοντας την πορτα συναντα κανεις αυτα που εχει διαβασει και στις προηγουμενες κριτικες.Ενας κοριτσαρος με νορμαλ υψος,ωραιο προσωπο και κορμι δυναμιτη.Χαλαρο ξεκινημα ,μιας και ειχαμε δυο ωρες μπροστα, να σπασει ο παγος και μετα απο λιγο τα πρωτα φιλια επεφταν σαν τις πρωτες ψιχαλες πριν απο μια καταιγιδα.
Εδω να πω πως ηταν το καλυτερο φασωμα που εκανα ποτε στα 33 μου χρονια,ειτε με επαγγελματια κοπελα ,ειτε με μια καθημερινη κοπελα.Το γουσταρα τρελα και οσο διαρκουσε με δαιμονιζε ακομα περισσοτερο.Κατεβαινοντας κανεις αναμεσα στα υπεροχα ποδια της κοπελιας συναντα ενα τρυφερο και πεντακαθαρο μουνακι που με λιγη δουλιτσα μουσκευει και σου δινει την αισθηση οτι γλειφεις την μουναρα της διπλανης πορτας που παντα γουσταρες.
Φυσικα ανταπεδωσε με μια πιπα για σεμηναριο,στην μικρη μου καριερα ως αντρας ηταν η καλυτερη περιποιηση που ειχα ποτε.Μηδεν κομπλεξ και σου δειχνει εμπρακτως πως γουσταρει αυτο που κανει και το απολαμβανει.Γυρισμα σε 69 και λιγο αργοτερα ηρθε το πρωτο στραγγισμα του μικρου μου φιλου.
Ακολουθησε μπανακι και χαλαρωμα μαζι με μικρη κουβεντουλα.Καπου εδω ερχεται αλλο ενα προτερημα της.Μπορεις να κουβεντιασεις κανονικοτατα σε ρυθμους λες και γνωριζεστε.Ξεκινημα δευτερο γυρου παλι με πολυ φασωμα,ακομα και τωρα που γραφω τα θυμαμαι και καυλωνω.Αυτη τη φορα ξεκινησε εκεινη πιπα μαζι με πειραγματα.Χαλαρος εγω να χαϊδευω την κορμαρα της και να απολαμβανω μια τσιμπουκαρα σεμηναριο.Γυρισμα παλι σε 69 μιας και ηθελα να παιξω κι εγω μπαλιτσα και καταθεση δευτερη φορα στο στομα της.Ντουζακια για προετοιμασια και τσουπ.....το διωρο μαγκες μου ειχε γινει καπνος.Περασα πραγματικα γαματα, αλλα οταν εχεις πληρωσει διωρο, εισαι εκει δυο ωρες και δεν γαμησεις ειναι σιγουρο πως θα σου μεινει μια πικρια.Ουτε ευθυνες θελω να ριξω καπου μιας και περασα ωραια.Την ιδια ωρα που εγραφα αυτη μου εδω την εμπειρια,χαζευα και τις μεχρι τωρα κριτικες μου και σκεφτομουν και τις συναντησεις που επελεξα να μην γραψω κριτικη.Μια ιδεα θροΪζει στο μυαλο μου σαν πρωινο αερακι σε καποιου οκτωβρη την αυγη,σκεφτομαι πως τελικα ισως να μην κανω για ολο αυτο το χομπυ,σε αρκετες απο τις συναντησεις μου περασα πολυ καλα αλλα παντα ελλειπε το συναισθηματικο δεσιμο.....τελος παντων...αλλη ιστορια αυτη.
Με τη Μαρια θα κοιταξω να ξανασυναντηθω γιατι τωρα εχω μεινει με την αισθηση οτι απλα βρεθηκαμε στο ασανσερ του ξενοδοχειου και φασωθηκαμε μεχρι ο θαλαμος να φτασει στον προορισμο του και να χωρισουν τα κορμια μας με μια ανεκπληρωτη διψα.

Σε αλλες περιπτωσεις θα εγραφα τωρα για το καλυτερο γαμησι της ζωης μου,αλλα.......to be continued....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Naruto
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.296
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, GALLAS, Trapshooter και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2019
Το καλύτερο δώρο ever το Μαράκι. Το απόλυτο θηλυκό.
E
experia
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1