Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214031
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στοχευμενη επισκεψη στο ελαιοτριβειο για τη Βανεσσα.Την γνωριζω απο προηγουμενα μαγαζια (Σολωμου,Τατοιου,Ιερα οδο) και μολις εμαθα οτι ειναι τωρα στο Φρ.7 ειπα να την δω.Περασα στο δωματιο,κερασμα ποτου απο την υποδοχη. Μου τοφερε η Βανεσσα και μαφησε να κανω μπανιο.Ρωσιδα milf με ανατολικα χαρακτηριστικα,σχιστα ματια,το μαλι μαυρο κοντο καρε τωρα,petit,καλο σωμα,μικρο αλλα στητο στηθος.Μετα απο λιγο ηλθε,αφαιρεσε το φορεμα της και εμεινε με ενα ωραιο κορμακι και sexy καλτσες.Ανταλλαξαμε μερικα φιλια, ειπαμε τα νεα μας και ξαπλωσα για μασαζ.Η κοπελα ειναι απο τις καλυτερες στο κοματι αυτο.Ασχολειται με ολα τα σημεια του σωματος με ιδιαιτερη επιμελεια.Σε ξανανοιωνειΠροσκύνημαΣυγχρονως ειναι πολυ επικοινωνιακη και ευχαριστη οποτε η ολη φαση κυλα με τον καλυτερο τροπο.Καπως ετσι περασε το μισο της συνεδρειας και περασαμε στο κυριως πιατο.Ξεκινημα με θερμα γλωσσοφιλα,ερεθιστικα χαδια,γλυψιμο εκατερωθεν σε ολο το σωμα.Αφου με φιλαγε στο στηθος κατεβηκε σιγα σιγα στο ερεθισμενο εργαλειο και το πηρε στο στομα της.Πολυ ωραια πιπα με διαρκεια και συγρονη περιποιηση των @@@@@.Περασμα προφυλακτικου και ξεκινημα του sex.Ωραιο στησιμο στην ακρη του μασαζοκρεβατου και πισωκολητο.Μου κουναγε και ρυθμικα τον κωλο της και μεφτιαχνε περισσοτερο.Συνεχεια ιεραποστολικο πανω στο κρεβατι και κατοπιν εγω απο κατω και αυτη απο πανω.Συγχρονως ανταλλασαμε γλωσσοφιλα και η συμμετοχη της ηταν τοσο αληθοφανης που νομιζεις οτι εισαι με την γκομενα σου.Τελος γυρισε αναποδα,ωστε ναχω τη θεα απο το κωλι της και ανεβοκατεβαινε δινοντας αυτη τον ρυθμο.Το τελος πλησιαζε.Σηκωθηκα εκατσα στον καναπε.Εσκυψε
τον ξαναπηρε στο στομα καιλιγο πριν το τελος τον επαιζε πανω στο βυζι της.Εκει εδωσα και γω το υγρο μου πυρ.Η ολη φαση κινηθηκε σε ρυθμους GFE.Αφου εκανα μπανιο ηλθε,μιλησαμε λιγο και με οδηγησε στην εξοδο.Με αποχαιρετησε με ενα φιλι και ειπαμε οτι θα ξαναβρεθουμεΝαι!.
Γενικα η Βανεσα ειναι καλο και επικοινωνιακο τιπακι.Στις δε υπηρεσιες της παντα αψογη.Εγγυημενα υψηλες.Εγω τουλαχιστον παντα εχω περασει καλα,γιαυτο και την ξαναεπισκεπτομαι.Οποιος την προτιμα πιστευω περνα καλαΚαπέλο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
109
Likes:
17.562
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TZOYLI, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2019
Ναι...είναι δυναμίτηςΝαι! . Ανθεκτική στο γαμίση και άμα εδινε και κολο θα ταν superstar
nec
nec
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1