Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα ξεκινήσω το review σημειώνοντας οτι το αρχικό ραντεβού ηταν για μια ωρα.
Ανοίγει η πόρτα λοιπόν και εμφανίζεται μπροστά μου η Αλίσα . Σώμα στα γούστα μου
αψεγάδιαστο θα μπορούσα να πω και έχει και αυτα τα ταττοο που οσο να ειναι με ανάβουν!
Στο πρόσωπο δεν είναι τοσο λαμπερή οσο δείχνει στις φωτογραφίες αλλα έχει και μια ηλικία και ηταν και αμακιγιαριστη.
Στα του σοσιαλ ήταν λιγο δύσκολο τα πράγματα αλλα βρήκαμε την χρυσή τομή σχετικά γρήγορα!
παραγγέλνω ποτα λοιπόν και μπαίνω για ντουζακι.
Οταν βγήκα τα ποτά δεν είχαν έρθει ακόμα και για να μη μας κόψουν κατά την διάρκεια της μάχης αρκέστηκαμε στο χαμουρεμα.
Εκει έφαγα το 2ο ξενερωμα γιατι διακριτικά προσπαθούσε να αποφύγει τα γλωσσοφιλα.
Ξεκινάει η μαχη λοιπόν και βγάζει και μου βάζει αντισηπτικό πριν την πίπα, εκει τρωω το 3ο ξενερωμα.
Πίπα πολυ καλη και βαθιά δεν θα μπω σε άλλες λεπτομέρειες.
Μετα άρχισε να παίρνει πρωτοβουλίες και να κανει δυνατό παιχνίδι.
Απίστευτη χημεία και πολύ πάθος , οσες ξενερες εφαγα στην αρχη ξεχάστηκαν και ολα ήρθαν τουμπα. Απο την αποφυγή στα γλωσσοφιλα
σε φουλ παθιασμένα γλωσσοφιλα. το αντισηπτικό δεν το ξαναείδα και ολα πήγαν τέλεια.
Η κοπέλα έγινε φωτιά και με έκαψε πραγματικά!
αφου στο τέλος την κράτησα εξτρα αλλες 2 ωρες σχεδόν γιατί η ολη φαση δεν ήθελα να τελείωσει.
Τα κορμιά μας έδεσαν άψογα . Απίστευτη χημεία στο σεξ Φουλ πάθος γιατι το σκηνικό ηταν 100% gfe.
Σίγουρα θα την ξανασυναντησω την κοπέλα οταν η περιοδεία της την ξαναφέρει στην γειτονιά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2019
Διάρκεια
3 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
banks
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
87
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, THV, satyrus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2019
καλημερα.

Το γραφω εδω για να το δει το γραφειο. Δεν καταλαβαινω την αποφυγη των φιλιων με γλωσσα (αφου αναγραφονται στις υπηρεσιες). Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να βρισκουμε το .... κουμπι της κοπελας και αν θελει. Το πληρωσα, το απαιτω. Αν δεν θελουν φιλια πραγμα θεμιτο. Ας το γραφουν.
07 Μαρτίου, 2019
Φιλε τοσο ξενερωμα και μετα το διορθωσε???εγω πηγα και εφαγα πακετο....Δε λεει τπτ η γκομενα....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2