Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εντυπωσιακή η Alisa, με καλλίγραμμο κορμί, κόκκινα μαλλιά και μπλε μάτια με τράβηξε από την πρώτη στιγμή, συνεννόηση με το γραφείο και η Alisa ήταν στην ώρα της έξω από την πόρτα του δωματίου μου… Από κοντά είναι το ίδιο εντυπωσιακή όπως στις φώτο της, είναι ευχάριστη στην παρέα της χαμογελαστή ευδιάθετη και αν ήξερε περισσότερα αγγλικά θα τρώγαμε την ώρα με κουβέντες… Αντιθέτως η Alisa δεν εκμεταλλεύτηκε την περιέργειά μου για αυτήν και μετά από 4-5 λεπτά πήγε στο μπάνιο για φρεσκάρισμα…
Όταν βγήκε φορούσε το κόκκινο κορμάκι που φοράει και στις φώτο της (το ζήτησα από το γραφείο μαζί με το τελείωμα στο στόμα) αυτό που ανοίγει από κάτω!!!... Την πήρα στην αγκαλιά μου, τα χέρια μου βρήκαν την θέση τους πάνω στο κωλαράκι της ζουλώντας το απαλά και επιχείρησα γλωσσόφιλα που διακριτικά τα απέφευγε… Δεν έδωσα μεγάλη σημασία και συνέχισα παρακάτω στο διαιρούμενο κορμάκι… Άτριχο, ευωδιαστό και υγρό το μουνάκι της απολάμβανε την γλώσσα μου που τόσο διακριτικά την είχε απορρίψει το στόμα της… Ικανοποιητική ήταν στην αρχή η πίπα της αλλά βελτιώθηκε αρκετά όταν της έδωσα ορισμένες οδηγίες για το τι μου αρέσει και πως… Στην διάρκεια του ραντεβού τελείωσα δυο φορές στο στόμα της όπου τα έφτυσε διακριτικά στο χαρτί και συνέχισε την πίπα της μέχρι τελικής πτώσης… Στην διάρκεια του σεξ ήταν αρκετά θερμή, έδειχνε να το απολαμβάνει και το έδειχνε με τα βογκητά της, με τις κοφτές ανάσες της και με λικνίσματα της λεκάνης και του κορμιού της επιζητώντας την ευχαρίστηση… Η ώρα πέρασε μαζί της ευχάριστα και ηδονικά και έπρεπε να φύγει, της έδωσα τα χρήματα και την αποχαιρέτησα στην πόρτα με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα που με έκπληξή μου δεν το απέφυγε…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 04, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.046
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mulder, THV, xlm και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2019
160 ευρο και δεν δίνει γλωσσόφιλα ;
07 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"160 ευρο και δεν δίνει γλωσσόφιλα ;"

Δεν ειναι fan...

Εμενα το χειροτερο με τη συγκεκριμενη δεν ηταν τα γλωσσοφιλα αλλα οτι φαινεται απομακρη. Δλδ μπορει να την εχεις στα 10 εκατοστα ή το κεφαλι σου να ακουμπαει επανω της και αυτη να ειναι με κλειστα τα ματια και τα χειλη γυρισμενα αλλου. Ή αντε να παιξει λιγο με τα χειλη της στα δικα σου. Γενικα για μενα ειναι overrated τα 8+ που παιρνει λογω μιας σχετικης ψυχροτητας που της παιρνει αρκετη ωρα να τη ξεπερασει (με εμενα τη ξεπερασε μετα την 1 ωρα) και οταν το κανει δεν μπορει να το ξεπερασει τελειως οπότε υπαρχει θεμα δοτικοτητας. Ειχε και μερικα στοιχεια βλαχοκουτοπονηριας, οσον αφορα το χρονο που δε μ'αρεσαν αλλα ηταν booked στα καπακια οποτε ισως δικαιολογειται. Ενδεχεται επειδη εχει παρει πολυ υψηλα ratings, και εχει αρκετη δουλεια, να βλεπει την ολη φαση πιο μηχανικα/τυπικα. Και εδω φθανουμε στο παραδοξο οτι οι γκομενες που εχουν μεινει αδοκιμαστες ή με μετρια σκορ να μην εχουν τοσο δουλεια και να ειναι πιο δοτικες οταν τις πετυχεις ενω οι αλλες που ειναι καλες και εχουν παρει μεγαλα ratings, λογω υψηλου φορτου να εχουν καταντησει μηχανικες/τυπικες σ'αυτο που κανουν με αποτελεσμα να μη μπορουν να δικαιολογησουν απαραιτητα τα σκορ.
K
Kabourdidis
07 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αστα....
Πηγα και εγω που διαβαζα εδω καλα σχολια και τπτ....φολα μακρυα....Δε φιλαει με γλωσσα και σεξ με χαλια συμμετοχη....Δεν κανει.....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3