Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133732
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υστερα απο πολυ προσπαθεια και επιμονη ηρθε η στιγμη να γνωρισω την λιλα.Κλεισιμο ραντεβου στο bill στις 21:30.Η λιλα ηρθε ακριβως στην ωρα της με ενα πολυ ωραιο μαυρο φορεμα,ωραιο βαψιμο και ευδιαθετη απο την πρωτη στιγμη.Πρωτη εντυπωση λοιπον ακρως θετικη.Οσο αφορα την εμφανιση της νομιζω οτι απο την στιγμη που υπαρχουν βιντεο και εχουν ειπωθει τοσα δεν χρειαζεται να πω και γω πολλα παραπανω.Απλα θα πω για τα γουστα μου οτι το συνολικο πακετο ειναι πολυ καλο.Αφου εκανε ντουζακι βγηκε με την πετσετα τυλιγμενη και με ενα πολυ ωραιο ναζιαρικο βλεμα ηρθε προς την μερια μου.Εκει αρχισαν τα πρωτα φιλια τα οποια στη συνεχεια μετατραπηκαν σε γλωσσοφιλα.Αρχισα να γλυφω το στηθος της ,με την ρογα της να εχει γινει καγκελο,πραγματικα εδειχνε να γουσταρει την ολη φαση.Υστερα απο μερικα λεπτα ξαπλωσα για να απολαυσω το στοματικο της.Οτι και να πω ειναι λιγο,βαθυ χωρις χερι,συνεχομενα πνιξιματα,σαλια να τρεχουν πανω στο καβλι,αρωσστημενες ματιες απο μερια της για να βλεπει αντιδρασεις,εναλλαγες ρυθμου και παιξιματα με την γλωσσα της στο κεφαλι του πεους.Παραλληλα ειχε φερει και την κωλαρα της προς την μερια μου οπου αρχιζα να παιζω με το μουνι της.Ειχα φτασει στα ορια μου,σε αυτο το χρονικο σημειο η λιλα μου προτεινε να αρχισουμε το σεξ.Περασμα προφυλακτικου,στησιμο στα τεσσερα,κανωντας ενα γρηγορο περασμα με την γλωσσα μου απο το μουνι της και την κωλοτρυπιδας της,δυνατο σπρωξιμο με την λιλα καποια στιγμη να σηκωνεται και να ακουμπαει την πλατη της πανω μου.Πολυ ωραια στιγμη στην οποια εγινε και η πρωτη καταθεση.Ντουζακι και απο τους δυο,λιγη κουβεντα για να παρουμε ανασες και εναρξη δευτερου γυρου.Ξεκινημα με ενα επισης πολυ δυνατο στοματικο.Αυτη τη φορα επαιξε και ενα εκπληκτικο mouthfucking με πολυ ενταση ενω καποια στιγμη επιασα και το καβλι μου χτυπωντας το πανω στη γλωσσα της,σκετη τσοντα η μικρη.Επειτα εφερε το μουνι της στην μαπα μου οπου αρχισα να γλυφω σαν τρελος.Περασμα προφυλακτικου και πρωτη σταση απο πανω,δευτερη σταση ιεραποστολικα ενω στην συνεχεια μεταφερθηκαμε στην πολυθρονα του δωματιου.Εκει η λιλα εβαλε τα ποδια της στα μπρατσα της πολυθρονας και στηθηκε στα τεσσερα,απλα κολαση.Διαφορες παραλλαγες,ενω μη εχοντας αλλες αντοχες βγηκα απο μεσα της και καθισα για να απολαυσω ξανα το στοματικο της.Εξισου πολυ καλο, με την  λιλα  να γλυφει μαεστρικα τα παπαρια και παιζοντας την,βλεποντας και αυτο το καυλιαρικο βλεμα που ειχε,αρχισα να χυνω ,χωρις να προλαβω να της το δωσω στο στομα ξανα.Εμεινε και ενα τεταρτο πριν το συμπληρωμα της μιαμισης ωρας,οποτε δεν παιχτηκε τριτος γυρος.Ετσι οπως εξελιχθηκε η συναντηση δυστυχως δεν δοκιμασα ολες τις υπηρεσιες της κοπελας,κυριως το αναλ και  το cim,οποτε σιγουρα θα υπαρχει επαναληπτικη.  Συνοπτικα πολυ καλη εμπειρια και πολυ καλες υπηρεσιες απο ενα δυνατο χαρτι του γραφειου. Αυτα απο εμενα καλα να περνατεΚαπέλο


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
282
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, STAVROS6969, deus69 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2019
ξερουμε αν λειτουργει το athens diva γιατι η ιστοσελιδα δεν υπαρχει εδω και καποιες μερες;
review reaction 1 hornyasfuck
28 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δοκιμασε σε λιγακι, ολα καλα θα ειναι , ενα προβληματακι εχει ο σερβερ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2