Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Call-Girls 17759
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα διαβάσει αρκετές εμπειρίες από μέλη  θετικές αλλά και μέτριες  οπότε ήξερα τι περίπου να περιμένω από την κοπέλα.
Δεν θα μπω στην διαδικασία να πω λεπτομέριες της εξωτερικής της εμφάνισης, έχει γραφτεί αναλυτικά από έμπειρα μέλη.  Θα σταθώ όμως  σε σημαντικά για εμένα σημεία που αξίζουν αναφοράς.
Πρώτη εντύπωση θετική, όμορφο πρόσωπο, όμορφα πράσινα μάτια,  χαμογελαστή αλλά και κάπως μαγκωμενη, ντροπαλή θα έλεγα. Φορούσε και ένα μαύρο φόρεμα κομψό διακριτικό και ωραίο. Περίμενα να είναι πιο διαχυτικη, αυθόρμητη, κάνω κίνηση να την φιλήσω και με φιλάει στο μάγουλο. Φυσικά είχα διαβάσει ότι γενικά δίνει δύσκολα, οκ σκέφτηκα να πάω με τα νερά της να μην την πιέσω. Όπως είπα και πιο πάνω την είδα ντροπαλή και συγκρατημένη. Για όποιους ενδιαφέρει ξέρει άψογα Αγγλικά φυσικά έχει ειπωθεί ότι είναι από Ηνωμένες Πολιτείες δεν ξέρω αν αληθεύει αλλά δεν με ενδιέφερε. Γυρνάει από το ντουζ, ήθελα πολύ να την δω γυμνή, της βγάζω σιγά σιγά την πετσέτα τα μάτια μου έπεσαν καρφί στα στήθη της. Πολύ όμορφα 4αρια με καλή υφή και σχήμα, το σώμα; απλά ΤΟ σώμα. Fit γυμνασμένο απίστευτο για τα δεδομένα μού, όχι κομμάτια αλλά πολύ καλό για γυναίκα που ασχολείται και προσέχει τον εαυτό της. Πραγματικά δεν θα ήθελα να την δω σε γυμναστήριο με κολάν και το στήθος της να ξεχειλίζει απλά θα ήταν αμαρτία. Την ξαπλώνω να ασχοληθώ μαζί της, της αρέσουν τα χάδια στο κορμί τής πηγαίνω σιγά σιγά να την φιλήσω, επιτέλους γεύομαι το φιλί της. Χάρη στα σαρκωδει χείλη της φιλάει πολύ όμορφα αν και χωρίς γλώσσα μου αρέσει. Με σηκώνει από το κρεβάτι για να με περιποιηθεί, αυτό το κοίταγμα με τα πράσινα μάτια και το ύφος που έπαιρνε  καθώς έβγαζε την γλώσσα τής στο μόριο μου ούτε σε τσόντα πραγματικά. Μουδιασε ο εγκέφαλος μου θα έλεγα πολύ καλό στοματικό από τα καλύτερα χωρίς υπερβολή. Την ξαπλώνω, αναζητώ το φιλί τής, με φιλάει σαν να ήμουν το αγόρι τής   με αγκαλιάζει, πολύ ωραία εμπειρία. Αρχικά δεν θέλει την πλήρη διείσδυση όπως είπα θέλει να την πάω με τα νερά τής την καταλαβαίνω από την στάση του σώματος της. Οπότε ο ρυθμός κινήθηκε σε χαμηλές στροφές αλλά την καταλαβαίνω αρχίζει να της αρέσει, να γουστάρει. Δειλά δειλά αρχίζει να αγγιζεται να χαιδευεται δίνοντας μου να δώσω εγώ τον ρυθμό να πάρω τον έλεγχο.
Δεν το περίμενα αλλά πέρασα υπέροχα αρχικά νόμιζα ότι θα ήταν ραντεβού ρουτίνας αλλά κάθε άνθρωπος έχει και αυτός τα κουμπιά του τα γούστα του.   

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
18.344
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Magic32, xlm και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2019
Μάλιστα. Ένα σκασμό λεφτά για να βρω ΕΓΩ τα κουμπιά της κοπέλας! Θενκς,Νο Θενκς Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1