Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν θα πω πολλά... Την Καίτη την ξέρουμε όλοι.. Είναι πραγματικά ο ορισμός ΤΟ ΚΟΝΤΟΠΟΥΤΑΝΟ... εμφανισιακά κοντή, λεπτή, κωλάρα, ξανθούλα, χαμογελαστή με διάθεση αρκετά ενεργητική... ξεκάθαρα για PSE καταστάσεις... δεν λέει όχι σε τίποτα, όποια στάση θες πάντα με χαμόγελο... 2 προβλήματα έχω μόνο... το 1 ότι με καυλώνει τόσο που χύνω πάντα τσακ μπαμ και δεν μπορώ να την ευχαριστηθώ και το 2ο η καριόλα η τσα-τσα σε αυτόν τον οίκο... εκεί θα επιμείνω.. αγενέσταση, χωρίς ένα χαμόγελο και ηλίθια επιπλέον...

Αυτή την φορά μπαίνω εγώ και ένας παππούς... καθόμαστε και βγαίνει το ζώον... μας λέει ... έχουμε 1 κοπέλα σήμερα την Όλγα .... Χμμμ; (2 λεπτά πριν είχα περάσει από Αγκύρας και με ενημέρωσαν πως η Καίτη είναι Πιπίνου...) ...

Ρωτάω "Η... Καίτη?? Δεν δουλεύει?" και μου απαντάει...
"Ναι είναι δωμάτιο.. σε 10 λεπτά θα βγει..." (btw σε 2 λεπτά μετά βγήκε η Καίτη...)
Της λέω, α ωραία να μπω να την περιμένω (2 δωμάτια έχει ο οίκος το ένα ελεύθερο όπως μπαίνεις αριστερά και πάω να μπω να πληρώσω...
ΩΩΩΩΩΠΑ.... μου λέει η μαλάκο... δεν γίνεται να "κλείσω" 2 δωμάτια!!! Και μένω.... μαλάκας... Πρώτη φορά μου συμβαίνει να μου το λένε...
Λέω από μέσα "αι γαμήσου καριόλα ας περιμένω το μωράκι....
Βγαίνει η Όλγα (τεράστια, μαυρομάλλα, βαρύ κορμί... το αντίθετο από Καίτη) και ρωτάει ο Παππούς "η άλλη κοπέλα είναι μια κοντούλα?...."
Λέει το ζώον "ναι ναι ..." και λέει και ο παππούς "οκ θα περιμένω"

Τες πα... βγαίνει η Καίτη από το 1 δωμάτιο (συναγωνιστής ακόμα μέσα) και τον χώνει στο άλλο που ήταν κενό....
Περιμένω λοιπόν καναπέ, μπαίνει η Καίτη στον παππού, αδειάζει το άλλο με τον συναγωνιστή που φεύγει (παππούς και αυτός) , μπαίνει η τσατσα καθαρίζει με βούρτσα ελέγχει και...με με γράφει στα αρχίδια της...
Λέω ρε πούστη με ξέχασε?!?! Μετά από κανα λεπτό την ρωτάω απο το σαλόνι (κουζίνα αυτή...) .... "Να... μπω"
ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ με ύφος! ΟΧΙΙΙΙΙΙ.... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ 2 ΔΩΜΑΤΙΑ....
Ε άι γαμήσου ξανα καριόλα...

Σκεφτείτε, τελειώνει η Καίτη με παππού, εγώ ακόμα καναπέ έξω, πάει μπανιαρίζεται και μετά από... κανα 5λεπτό μου λέει η καριόλα η τσατσα "Έλα μπες..."

Ξενέρωσα αλλά είχα στόχο το μωράκι που με αντάμειψε μετά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2019
Όνομα κοπέλας
Καίτη
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, Ημεδαπος , Kerveras και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2019
Τύπε, αν είναι όπως τα περιγράφεις, "χαρά στο κουράγιο & την υπομονή σου", που ανέχτηκες την καρακατάλκα τσα2.....
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
06 Μαρτίου, 2019
Φαίνεται ότι η τσατσά φροντίζει να υπάρχει πάντοτε κι ένα δωμάτιο ελεύθερο για τις "πρώτες βοήθειες"!
C
Cavalaris
06 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι είναι δυστυχώς και δεν τα φουσκωνω κα7 καθόλου σκέψου...
06 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εννοείς... πέσιμο για έλεγχο;;;;....
06 Μαρτίου, 2019
και μενα μου χει τυχει πιο παλια οταν δουλευε η αλλη καιτη. πηγα να μπω στο δωματιο και μου λεγε ακριβως το ιδιο. και οτι το ενα ειναι για την μια και το αλλο για την αλλη
07 Μαρτίου, 2019
τύπε είναι συνηθισμένο όταν είναι 2 οι κοπέλλες να υπάρχει πάντα ένα ελεύθερο δωμάτιο μήπως και κάτσει για την άλλη
08 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστος και ειναι μαλακια που δεν το καταλαβε ο ελληναρας...
08 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μα ρε συ... τα δωμάτια ήταν στο τέλος άδεια και τα 2 και δεν με άφηνε να μπω επειδή στο... μιλητο είχα ζητήσει την Καίτη.... Αυτό λέω για την ηλίθια....
08 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο Ελληναρας... εξήγησε... Τώρα αν εσύ δεν τοπιασες δεν φτάνει ο "Ελληναρας"...
12 Μαρτίου, 2019
Η κριτική πια είναι τύπε μου ?
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10