Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηθελα και εγώ από τη μεριά μου κάπου να ξεδωσω Γιατί η μηχανή είχε καιρό να πάρει μπροστά.... Κάνω λοιπόν ένα τηλέφωνο στο γραφείο για μία κοπέλα που μου άρεσε πάρα πολύ αλλά δυστυχώς εκείνη τη στιγμή δεν ήταν διαθέσιμη και μου πρότειναν τη Θάλεια... Να μη σας τα πολυλογώ πάρα πολύ όμορφη κοπέλα η θάλεια η μικρή μες στο χαμόγελο πολύ θετική ενέργεια αλλά όχι τόσο έμπειροι για αυτή τη δουλειά..... Δεκτική σε όλα ναι!!!!!! γκρινιάρα καθόλου....το ραντεβού κλείστηκε σε γνωστό ξενοδοχείο της πόλης..... Η Θάλεια δεν άργησε να έρθει ήταν στην ωρα της....φορούσε ένα κόκκινο παλτό ψηλές μαύρες μπότες πολύ όμορφες θα έλεγα και από μέσα μαύρα εσώρουχα και τίποτα άλλο..... Συστηθήκαμε και με άφησε να πάει να κάνει ένα ντουζάκι..... Δεν θέλω να γίνω πάρα πολύ γραφικός και κουραστικός....Αυτό που θα ήθελα να πω από τη μεριά μου.....ότι μπορεί η κοπέλα μην έχει την τόση εμπειρία που θα έπρεπε αλλά στο κρεβάτι δίνει πόνο..... Δεν μου αρνήθηκε καμία από τις τάσεις τις οποίες ήθελα εγώ να τη στήσω.... Στα τέσσερα είναι η καλύτερη της Μου το έδειξε εξάλλου με το χαμόγελο της..... Εκεί που έδωσε ρεσιτάλ ήταν στην βαθιά πίπα που μου έκανε και κυρίως όταν της ζήτησα να μου γλύψει τα αρχιδια και τον κώλο... ναι εκεί δεν σας το κρύβω η κοπέλα έδωσε ρεσιτάλ γλύφει πάρα πολύ καλά τον κώλο.....η κοπέλα μου εδειξε ότι γουστάρει πάρα πολύ να γλείφει κώλο.... και ναι θα την ξαναπάρω αλλά αυτό που θα ήθελα είναι να δώσει και κάποια στιγμή τον δικό της κωλο Γιατί Είναι απίστευτος.... Το τελείωμα ήταν και στις δύο εκτονώσεις στο στόμα..... Ένα μεγάλο μπράβο στο γραφείο που βρίσκει τέτοια αστέρια......Την επόμενη φορά που θα την ξαναπάρω θέλω να της ζητήσω κάτι άλλο που δεν το έχω κάνει ποτέ με γυναίκα.... Θάλεια είσαι αστέρι.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vitsiozos, lion33, STAVROS6969 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2019
Όταν αποφασίσει να δώσει κωλαράκι μιλάμε. Γλώσσα
06 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ το είπα η κοπέλα Είναι γεννημένη πουνατα......
Τέτοια πουτανα είχα πάνω από τρία χρόνια να δω...
Θάλεια ο ορισμός της πουτανας....
Οπως λες και εσύ Κωνσταντίνε όταν αποφασίσει να δώσει κωλαρακι μιλάμε.
Αλλιώς τσάμπα πουτανα είναι.....
27 Μαρτίου, 2019
Έχουμε κανένα νεο που την βρίσκουμε??
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3