Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 780418
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βροχερο απογευμα παρασκευης για δουλειες στο κεντρο...αποφασιζω εχωντας κουραστει απο το περπατημα και τη βροχη που ειχα φαει, να επισκεφτω τον καταστημα στην στουρναρη...χτυπαω το κουδουνι ανεβαινοντας επανω μου ανοιγει την πορτα η σοφια η οποια εκεινη την ωρα εκτελουσε χρεη υποδοχης...με ρωταει αν θα ηθελα κατι να πιω και μου παρουσιαζει τις κοπελες, αφου παρελασαν στο τελος μου αναφερει οτι και αυτη περναει στο δωματιο...μη εχοντας εντυπωσιαστει απο τις υπολοιπες και χωρις να εχω προηγουμενη εμπειρια με καποια απο αυτες αποφασιζω να δοκιμασω μαζι της. Με συνοδευει στο δωματιο απο ηταν πολυ καθαρο, με κερναει και ενα ουισκι να χαλαρωσω γιατι η αληθεια ειναι οτι ειχα λιγο αγχος, το οποιο και καταλαβε αμεσως...κανω το μπανιο μου και μετα απο λιγο ερχεται και η σοφια...προκειται για μια ωριμη γυναικα πανω απο 35 χρονων με μεγαλο φυσικο στηθος και ενα κανονικο κορμι για την ηλικια της...ανετα θα ηταν η καυλιαρα γειτονισσα για την οποια θα τον ειχα παιξει απειρες φορες...αμεσως αρχιζει να με χαιδευει και να προσπαθει να με χαλαρωσει...δεν αργησαν και πολυ να πεσουν τα πρωτα φιλια και αυτη χαρακτηριστικα να λεει ''δεν βλεπω να κανουμε μασαζ σημερα''...οντως συνεχισε να με φιλαει παθιασμενα και χωρις να το καταλαβω ηταν γυμνη και γονατιστη μπροστα μου να με πιπωνει με μαεστρια...επειτα με ξαπλωσε στο μασαζοκρεβατοκαι συνεχισε να με γλυφει παντου απο τα αυτια μεχρι τα ποδια...με ειχε καβλωσει παρα ππολυ πολυ και εκει της ζητησα να με καβαλησει οπως και εκανε...ξεκινωντας να χτυπιεται πανω στη πουτσα μου με εμπειρια και λεγοντας μου καβλολογα συνεχως...επειτα συνεχισαμε ιεραποστολικα οπου και καταθεσα μεσα στο προφυλακτικο...με καθαρισε και αρχισαμε το μασαζ να χαλαρωσω...εκανα αρκετα καλο μασαζ για τα δικα μου δεδομενα σε ολο το σωμα...καποια στιγμη αφου τελειωσε με το πισω μερος μου ζητησε να γυρισω ...συνεχισε το μασαζ στη μπροστινη μερια του κορμιου μου ομως βλεπωντας αυτες τις βυζαρες ημουν ετοιμος για εναν δευτερο γυρο...ετσι ξεκινησα να χαιδευω τη κολαρα της και της ζητησα να με γλυψει ξανα...αυτη αρχισε να με φιλαει ξανα σε ολο σωμα φτανοντας αναμεσα απο το μπουτια μου οπου και εξαφανισε με μια κινηση την τσαπου μου...εχοντας καυλωσει πολυ σηκωθηκα ορθιος και την εστησα στο μασαζοκρεβατο ορθια οπου και ξεκινησα να τη γαμαω δυνατα...επειτα μεταφερθηκαμε σε μια πολυθρονα με αυτη να δινει ρεσιταλ καθως ανεβοκατεβαινε στο καυλι μου..το τελος μας βρηκε με αυτη στα τεσσερα επανω στη πολυθρονα...μια πολυ ωραια εμπειρια που σιγουρα θα την ξανααπολαμβανα...
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
50
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manolis69, Christos56, TZOYLI και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού