Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήρθε η στιγμή να συναντήσω κι εγώ τη Νάντια χωρίς να το έχω προγραμματισμένο. Έτσι λοιπόν όταν ενημερώθηκα από την ευγενέστατη κυρία του γραφείου ότι η κοπέλα που ήθελα δεν μπορούσε λόγο τεχνικού προβλήματος Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! έκανα μια μικρή έρευνα και κατέληξα στη Νάντια.

Η κοπέλα είναι όπως ακριβώς την έχουν περιγράψει και οι προηγούμενοι με σκυλέ πρόσωπο ωράια πόδια και στήθος λίγο μικρό (ελάχιστα πεσμένο). Από το πρώτο λεπτό η Νάντια ήταν ανοικτή και φιλική και ξέρει να διαβάζει αμέσως τον πελάτη για το τί του αρέσει τί όχι.

Να πω μόνο για την πίπα που για μένα είναι εξαιρετικά σημαντική, ότι δεν τρελάθηκα. Αρκετή χρήση δοντιού παρόλα αυτά κάνει φιλότιμες προσπάθειες για να ικανοποιήσει. (Η χρήση προφυλακτικού στην πίπα ήταν μετά από προτροπή δική μου όπως κάνω πάντα όταν βρίσκομαι με κυρίες του επαγγέλματος).
Στα του αγώνα, παίχτηκαν 2 γύροι με ενδιάμεσο μαζακάκι το οποίο κατέχει 100%. Είναι εξαιρετική σε αυτό.

Σε γενικότερο επίπεδο, δεν ήταν μια συνάντηση που θα μου μείνει αξέχαστη παρόλο που η Νάντια ήταν σε όλα της εντάξει, ίσως δεν είναι το στυλ της γυναίκας για την οποία τρελένομαι.

Τέλος, να σημειώσω την εξαιρετική συμπεριφορά του γραφείου για άλλη μια φορά και το χρόνο που αφιερώνει στον πελάτη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
251
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, LanciaRallye037, satyrus και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2019
Σκυλέ πρόσωπο?
Τεσπά ότι πεις
03 Μαρτίου, 2019
Κατ'εμε η χρήση προφυλακτικού σε πίπα είναι ένδειξη άκυρης κριτικής
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2