Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ενα βράδυ και έχοντας κάνει μεγάλη αποχή πήρα την απόφαση να ξαναεπισκεφτω τα ατελείωτα ερωτικά φωτάκια. Κάνοντας μια μεγαλη βόλτα για αρχη τελικά αποφασισα να μπω στην μανταλενα που την ειχα σταμπαρει απο καιρό και δςν έμπαινα. Η κοπελα μια μαυρομαλα κοντουλα με ωραιο σωμα τατουάζ και ομορφο πρόσωπο πολυ τρελιαρα. Πριν καν πληρωσω την τσατσα εχοντας μπει στο δωμάτιο ηρθε και με αγκαλιασε, αφου τελικα πλήρωσα και ξεντυθηκα μπηκε μέσα και αρχισαμε να γνωριζομαστε το κακο ειναι οτι μιλαει πολυ και με αποσυντονισε. Τωρα στο κρεβάτι, ηταν πολυ καλη απο την αρχη μέχρι το τέλος με ορεξη και χωρίς να βιάζεται κατι που δείχνει επαγγελματισμο χωρις να σε διώχνει με το ζόρι. Αρχισε με λιγα φιλια στο λαιμο και αρχισε αμέσως την πιπα που ηταν αρκετά καλη με βαθιες διείσδυσεις. Της λεω ελα απο πανω στο καβαλημα ηταν τρομερή, τβν γυρνάω στα τέσσερα και της το χωνω ολο μεσα γρήγορα, αφου δδν τελειωνα γιατί ειχα πιει και πριν παω μου λέει να κατσω ανάσκελα στο τελος του κρεβατιου και ανεβηκε πανω μου σε ανάποδη καομποισα. Η κοπέλα για το πρόγραμμα ειχε ορεξη κατι που μου άρεσε και σίγουρα θα ξαναπάω με καλύτερο πρόγραμμα να την ευχαριστηθω περισσότερο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Μανταλένα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
183
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, παπας βενεδικτος θ΄, Blastbeat208 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού