Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 426 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 591913
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά τις κριτικές και όντας παλιός γνώριμος με το μασατζίδικο (πολλά χρόνια πριν) είπα να το επισκεφτώ για να δω αυτό το μωράκι την Αντελίνα. Για αρχή να πω πως η υποδοχή ήταν εξαιρετική, με μια ευγενική κοπέλα (θα την διάλεγα άνετα αν έκανε και αυτή αυτή τη δουλειά), κέρασμα ποτάκι και πασαρέλα τα διαθέσιμα κορίτσια (Άννα, Αντελίνα και ένα ακόμα που δεν το θυμάμαι καθώς έμεινα στην Αντελίνα) Βρήκα σήμερα την ευκαιρία και ως εκ θαύματος ήταν διαθέσιμηΝαι!Ναι!Ναι!. Το μωρό είναι μπόμπα και ήταν θερμό από την αρχή, πες η χημεία πες πως ήταν ξεκούραστη (πήγα πρωί) δεν ξέρω. Κορμάρα 170 με ποδάρες δύο μέτρα (με τα ψιλοτάκουνα που φορούσε), εντυπωσιακή. Με ένα μικροσκοπικό φορεματάκι που με το ζόρι συγκρατούσε τις βυζάρες της. Ξεκινήσαμε τα sosial (στα αγγλικά) και γρήγορα από το μασαζάκι (που δεν ήταν ο λόγος που πήγα) στο φουλ μπέρδεμα. Το κορίτσι στην αρχή προσποιοούνταν (έκανε πως ερεθιζόταν), όσο όμως περνούσε η ώρα μου έδινε όλο και περισσότερα. Γλωσσόφιλα στην αρχή, της έγλυψα τα βυζιά, το λαιμό, άρχισε όντως να ερεθίζεται, δαγκώματα με καύλα (τούρμπο με έκανε) Ταιμπούκι πολύ καλό με ρούφηγμα παντού, παίξιμο με το χέρι και στήσιμο για να τη γλύψιμο. Την έγλυψα παντού σε όλες τις τρύπες. Μου έδωσε κάθε σπιθαμή από το κορμί της. Μετά 69 και φουλ γλύψιμο... Γύρισε κάποια στιγμή και με τύλιξε με τα πόδια της γύρο από τη μέση μου, μου φόρεσε το σκουφάκι και μπήκα βαθιά μέσα της. Την πήρα στα όρθια την έστησα στα τέσσερα, ιεραποστολικό, γύρισε πλάγια, μπρούμυτα. Συναγωνιστές τα έπαιξα πραγματικά, και εγώ και αυτή στον ιδρώσαμε το ψωμί μας ώσπου κατέθεσα βλέποντας τις βυζάρες της και το καυλιάρικο προσωπάκι της ενώ ...
Σίγουρα ανυπομονώ να ξαναπάω..
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντελίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
90
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, oversizeX, paki29 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού