Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καιρο εχω να γραψω κριτικη και σημερα νομιζω αξιζει γιατι ειχα κεφια και γουσταρα γαμησι.περι σοφιας ο λογος και ερχομενος απο κεντρο μου σφηνωσε στο κεφαλι το 27β κ λιγο η εμπειρια μου με φωτεινη μια η αφραγκια λεω θα παω για πιπα τελειωτικο..ουτε ρουχα δεν ηθελα να βγαλω με το κολοχειμωνο τετοια φαση.παρκαρα στο διπλα στενο και ντου στον οροφο.2 ατομα αναμονη και τα κοριτσια εμφανιζονται..μολις ειδα σοφια με βυζαρες και σωματοδομη λεω αυτη θα με αρμεξει..ποιος τη γαμαει και τη φωτεινη..! Μπαινω στο 1ο αριστερα απ το κουζινακι και γδυνομαι πλεον εντελει.
Στο 5λεπτο μπαινει η σοφαρα και τρωω μια ψιλοηττα με το προσωπο το οποιο μαζι με τη κοιλιτσα που κρυβοταν απ το κομπινεζον με ξενςρωσαν.εντελει γαμισα 1η φορα χωρις να κοιταω μουτρα στη κοπελα.
Κατεβαζει σουτιεν και βλεπω στηθος ναβαρονε ρωσικο δυνατο.σαφως το τιμησα δεοντως ενω η σοφια αμμετοχη γονατιστη στο μπαουλοντιβανο.ουτε φιλια ουτε γλυψιματα ουτε τιποτα και δεν με νοιαζε κιολας ουτε τα αναζητησα με τετοια εμφανιση προσωπου κτλπ..με ρωταει για πιπα καποτα της λεω οχι και με αρχιζει σε ωραιο τσιμπουκι βαθυ,υγρο, χωρις προσπαθειες για λαρυγγι κτλπ.ηταν μια δυνατη πιπα απλα..βλεποντας τη κολαρα της σκυφτη στο καθρεφτη καθως με πιπωνε παραμερισα λιγο το βρακακι και της ειπα να βαλει λαστιχο να τη γαμισω στα 4..καρακαυλωσα.
Οποτε επρεπε.
πολυ ωραια συμμετοχη απ τη κοπελαρα βογγητα και ρωσσικα διαφορα..ωραια κολοτρυπιδα το μωρο και ωραιο στησιμο να καρφωνεται στη πουτσα καλα..τη γαμισα αργα και βαθια για κανα 3λεπτο και για τελος αφοτ τη ρωτησα της ζητησα να γυρισει να με τελειωσει πιπα..φοβερη εκτονωση πιστευω ακουστηκα εξω αλλα στ @@ μου!!(ετσι γαμαει ο πειραιαααας!!).ευχαριστω--παρακαλω απο κ προς τη κοπελα και πουλοοοο!
Γενικα προσπαθω μα καταληξω τι με φτιαχνει και δε βγαζω ακρη γιατι πχ σημερα δε περιμενα να το ευχαριστηθω τοσο ενω δεν μ αρεσε και τοσο η κοπελα αλλα μαλλον το χει γιατι μ εκανε μαγκα!! Φοβερο τελικα το cim ειλικρινα εχω σκαλωσει με τη συγκεκριμενη υπηρεσια..πιστευω οτι και χοντρες και ασχημες της πιπωνω τελειωτικα ευκολα.αμην.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2019
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Φωτεινή
Kinkey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
531
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 seboy21m, quaresma17.6, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού