Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν παει κειρος που ειχα ορεξη για ωριμο γεματο κορμι, ζουμερο να μου παρει την καβλα. Αλλα ειχα πεθυμισει και κανα παρτουζ ολε, ντουμπλε φας να πουμε. Οπετε θυμηθηκα κανα δυο που ειχαν τοιουτον προγραμμα και κορμια. Ας μην τα πολυλογουμε. Μπηκα εδω και η τσα ανακοινωσε την Ευα (γνωστη και μη εξαιρετεα) και μια αλλη που δεν ακουσα καλα τ ονομα. Δεν πειραζει λεω διοτι η εμφανιση μετραει. Οντως βγηκε και η αλλη μια στα ιδια κυβικα με την ευα στο ξανθο. Πλερωνω και εισερχομαι. Στο σωβρακο νασου και οι τυπισες. Ερχονται και μου κατεβαζουν το μποξερακι απ το χερι στο νιπτηρα ξεβγαλμα, σκουπισμα και κρεβατι. Η Ευα αφου μου ριξε και καλα ενα φιλακι κατεβηκε κατω και αρχισε φιλια, γλυψιματα. Η αλλη μου βαλε τα βυζια στη μουρη. Αρχιζω τον θυλασμο με ταυτοχρονη εξερευνηση το κατω οριζονα. Η Ευα συνεχιζει με ισπανικο. Σπρωχνω την αλλη δια διπλο τσιμπουκι.ΚΑτεβαινει και παει να φυγει η αλλη, ωωωπα λεω μαζι! Γελαει και συνεχιζει. Σε καποια φαση η ευα μου σηκωνει τα ποδιακαι ενω η αλλα εχει λαρυγγωθει μου καραμελωνει παπαρια και κατεβαινει και αρχιζει να γλυφει μεχρι την πλατη. ΚΑταλαβα που πηγαινε η δουλεια, οποτε λεω ωρα για δραση. Ρωταω ποια θελει πρωτη να τον φαει? Στηνεται η αλλα και η Ευα βαζει καποτα πιπωνει για να σαλιωσει και με οδηγει.Αρχιζω να γαμαω κανονικα με ποδια ψηλα ακαι τηνευα να χαιδευει αρχιδια και κωλοτρυπιδα. Την στηνω στα τεσσερα κι αρχιζω να πιστονιαζω. Η ευα φιλιτιμα ξαπλωνει κι αρχιζει να γλυφει αρχιδια και οτι αλλο προλαβαινε. ειπα να χυσω ετσι σε στομα μουρη αλλα μετα ειπα οχι. Τραβηχτηκα και σηκωθηκε η Ευα και αφου αλλαξε καποτα εφτυσε στην κωλοτρυπιδα της αλλης και με οδηγουσε! Λεω ρε εγω για αλλο ενα μουνι πηγαινα αλλα δεν γαμιεται ας ειναι θα θυσιαστω! Μπηκα και αρχιασα μαλακα να γαμω μιας και η αλλη μαλλον την ακουσε. Καταλαβα στενεμα και ζορι.Το πηγαμε ετσι για λιγοκαι λεω στομα για χυσιμο ξαπλωνει η ευα και ανοιγει καταπιωνα. Η αλλα προλαβε γυρισε και μου χαιδευε αρχιδια και επιασε πουτσο να κατυθυνει ριπες. Μισα κρεβατι μισα στομα αποτο τρεμουλο. Μια χαρα.
Αν σας αρεσουν τα βαρια κορμια με ορεξη ορματε! Χαιρετω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 tremor, alfreewind, Sapakias

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού