Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια καθυστερυμενη αλλα οφειλωμενη κριτικη στην γνωστη μας καυλοΜπαρμπορα. Εκανα μια αποτις τσαρκες κι αφου δεν ειχα βρει καποιο καλο κορμι για ξεκαυλωμα, κατεβηκα τα σκαλια ψιλο ετοιμος για την καυλιαρα. Οντως βγηκε μια γρια και ανακοινωσε τοκοριτσι. ειπαοκ και ετοιμαστηκα, υπηρχαν αλλοι δυο επισκεπτες που με κοιταξαν στο στυλ,τι ξερει αυτος ? Μπαινω δωματιο και ετοιμαζομαι. Ειμαι μπαναιρισμενος,ξυρισμενος οπου πρεπει, με τις κολωνιες μου κ.τ.λ Μ αρεσει παντα να πηγαινω ετσι κομπλε, μονο σε καλο μου εχει βγει. Συνεχιζουμε.Ακουω απ εξω τη φωνη της να μιλαει με καποιον που μαλλον ή δεν ηξερε ή το επαιζε χαζος.Και ποσο παει και τι κανεις και αλλα τετοια. Μαλλον δεν ηταν και σε καλη διαθεση η Μπαρμπορα, το διαολοστιλεκαι μπηκε μεσα. Λεω ωχ μας τη σκοτισε ο τυπος και θα φαμε ξυνο κρεας. Ξαπλωνει διπλαελεγε κατι δικα της.Λεω πηγαινε με τα νερα της να ηρεμησει και βλεπουμε. Μου λεει: Εσυ δηλαδη γιατιπερνας χωρις να ρωτας? Ο μαλακς ολο ρωταει, ποτε δεν περναει! Εγω ολοναι μωρο μου και ο μαλακας και δικιο εχεις και να χαιδολογαω εν τω μεταξυ σιγα. Στροφη 180 μοιρες η δικια σου,με καβαλαει κι αρχιζει: Που ησουνα τοσο καιρο μαλακα? τσουπ μια τσιμπια στο στηθος. Γιατι δεν ηρθες πιο πριν? παρε αλλη μια. Ολο μαλακες ερχονται. εδω επεσε κατι σαν χτυπημα ελαφρυ στο στηθος. Εν τω μεταξυ ολο αυτο αρχιζει και με φτιαχνει. Δεν κανω καλο γαμησι? Οχι πες μου! καιμε αρπαει αποτα αυτια και θελει να πλακωθουμε στα γλωσοφιλα! Λεω αστην ειναι στην τρελα της. ΑΡχιζει και κωλοτριβεται και κατεβαινει, μου πιανει τον πουτσο και με κοιταει ! Αρχιζει να παιζει μετη γλωσα και να με κοιταει. ΚΑνει κατι βαθυα καταπιωματα, γλωσα και φτυσιμο και ξαναανεβαινει καβαλητη στην κοιλια και πουτσα μαζι. Παει γιαλαιμοκαι δαγκωμα. Ωπα ... λεω και την φερνω τουμπα. Αρχιζω μαλακα χαιδεματα πρωτα στα βυζια (ξερουμε οτι με τα βυζια εχει θεμα ειναι πολυ ευαισθητα) και μετα της βγαζω στριγκακι. Χαιδεμα, δαχτυλο φιλακια στην κοιλια και λιφογλωσα. Αρχιζει να μου σπρωχνει το κεφαλι κατω. Καταλαβαινω τι θελει. Πριν κανω την κινηση μου λεει παρε εχω κανει μπανιο και γελαει. Οντως μοσχοβολαγε αφρολουτρο. Την πλακωνω και αρχιζει κατι σφιξιματα με τα μπουτι κατι μπινελικια σε γλωσες και μουγγρητα. Κανει γεφυρα και με σπρωχνει .. μονο κλωτσια δεν εφαγα. Παω διπλα της και μου ριχνει ενα βλεμμα, ολο καυλα και τρελα μαζι. Τη χαιδευω στο μαγουλο και σηκωνομαι να της δωσω ξανα τον πουτσο για γλυψιμο. Οντως γυρναει λιγο πλαικαι τον κανει πιπιλα. Φτανει λεω και βαζω καποτα,οπως ειναι γυρναει πλατη και περιμενει. Οπως ειμαι στα γονατατης πιανω μπουτι και καρφωνω. Γυριζει με πιανει απο λαιμο και με κοιταει. Λεω κοιτα να δεις πουθα το παιξουμε το ξυλο ετσι οπως παει. Αφου πιστονιαζω κανα πενταλεπτο, τραβιεμαι και αφου σαλιωνω καλα παω για κωλοτρυπιδα. ΑΝοιγει κωλομερι και αφου σπρωχνω λιγο εισερχομαι. Ξαπλωνω και δεν κουνιεμαι, σε δευτερολεπτα ξεκιναει εκεινη. Ελα γαμα με !! Υπακουος και ευγενικος οπως παντα, ξεκινησα αργα να σπρωχνω και να νοιωθω οτι ειμαι μεσα για μεσα. Δεν αντεξα και λεω θα χυσω. Τ ακουει και τραβιεται η καριολα. Γυρναει με κοιταει μ αυτο το βλεμμα της τρελης και λεει: Oχι μαλακα δεν τα χυσεις, με καυλωσες τωρα να γαμησεις ωραια. Τελευταιο πελατη να γαμησεις ωραια ενταξει αντε! ΚΑι μου ριχνει και μια στο μπουτι! Νααααατα μας.Εδω μας κυνηγανε και αυτη μας δερνει να μην! Τελος παντον το θεμα ειναι οτι γαμηθηκαμε κανα εικοσαλεπτο ετσι μαι μουνι μια κωλο και στο τελος δεν αντεχα αλλο και τραβηχτηκακαι ξεκαποτωσα και σηκωθηκα απο το κρεβατι πηγα διπλατης ορθιος και τον επεξα πανω αποτο προσωπο της. Λεω ετσι και κατσει ολα καλα καυλα αλλοιως στ αρχιδια μας οπου την παρει. Τελικα πηγαν μισα μισαμουρη βυζια. Γονατησα και βογγαγα λες και ανεβηκα τον Ολυμπο. Πηρε στριγκακι στο χερι,εβαλε κοθορνους και μου λεει αλλη φορα να ερθεις 5 παρα να δωσεις στην γρια 50 ευρω και να σε γαμησω μια ωρα. Και φευγοντας μου εριξε μια στην πλατη.
Η τσα μια που την ειδα στην αρχη στο σαλονι και μετα εξαφανιζολ.
Παρκινγκ απ εξω
Δωματιο καθαρο και σεντονι μυριζε πλυντηριο.
Αυτα ειχα να πω Κυριοι και εσεις αποφασιζετε. Οσοι την ξερετε την κυρια δεν χρειαζεται αν αναφωνησετε κατι, οι υπολοιποι μια επισκεψη δεν θα σας χαλασει. Παιξτε το πελατες που χαθηκατε, αλλα ειπαμε καθαροι και προσοχη στα βυζια μαλακα και μονο γλωσα. Θα περασετε καλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 harisharistou, cosgeor, EH2018 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού