Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Χριστινα ανεβάζει τα standards των υπηρεσιών στο συγκεκριμένο price point για αυτούς που θέλουν μεταξύ άλλων μια πιο ρεαλιστική επικοινωνία και ποιότητα .

Κάτι το οτι ειναι Ελληνίδα, το οτι δεν πετάει τις κλισέ ατάκες, έχει καλη δομή στην ομιλία της, καθώς και το οτι εχει παρουσιαστικό της όμορφης συνάδελφου σου στο γραφείο .... την τοποθετεί απο την αρχη στην κατηγορία των γυναικών που σκέφτεσαι αν θα πρέπει να κρατήσεις για 2 η και παραπάνω ώρες .

Ενδυματολογικά ελκυστική .....πολυ μακριά απο το σύνηθες φτηνό πρόστυχο.

Το πόσο όμορφη η οχι ...ειναι εντελως υποκειμενικό. Σίγουρα δεν είναι άσχημη Για τα δικα μου standards εχει πολυ ομορφο πρόσωπο με έντονα χαρακτηριστικά όπως ματιά και γωνίες.

Όταν φύγουν τα ρούχα.... ειναι πολυ καθαρή και το σώμα της ειναι λεπτό, χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας και καλλίγραμμο.
Πολύ ωραίο δέρμα, μεγάλο στήθος και οπίσθια με τα οποία πρέπει με κάποιο τρόπο να ασχοληθείς

Ερωτικά είναι πάρα πολυ καλή Φυσικά και προσποιητέ αλλά το κάνει κάλα χωρίς να προσβάλει τον πελάτη

Αν είσαι και λίγο πιο “συναισθηματικός” και οικονομικά άνετος, νομίζω θα σκεφτόσουν να βγεις μαζί της για ένα ποτό πριν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
54
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, 6Y44, ser2000 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2019
Συνφωνο φιλε Σε καμια περιπτωση δεν ειναι τουβλο η κοπελα αυτο ειναι σιγουρο. και φυσικα καλη στο προγραμμα της Καπέλο
Οσον αφορα το θεμα συνοδεια-ποτακι προσωπικα ειμαι αντιθετος με αυτη την υπηρεσια για ολες τις εργαζομενες απο πεποιηθηση-επιλογη.

28 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για ποτό είπαμε ρε φίλε , όχι να την παντρευτείς .......
28 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

νομίζω οτι με κάποιες κοπέλες μπορείς να πιεις και ένα και δυο
αλλά να μιλάνε και λίγο ελληνικά όπως επίσης και το κόστος να είναι διαφορετικό
από ότι στο δωμάτιο
28 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον μπερδευεσαι , για να ερθει μαζι σου για ποτο πρεπει να πληρωθει χαζουλη χαχα.
Γι αυτο λεω ειμαι αντιθετος..

φιλικα !
01 Μαρτίου, 2019
Κυριοι ...το ποτο θα πρεπει να πληρωθει....δεν μιλησε κανενας για ερωτα.
Και ειναι ισως επιλογη για οταν εχεις η τελος παντων θελεις να δωσεις.
Αν σε ερωτευτει φιλε μου η Χριστινα .......την εχεις βαψει.

Αλλα αν ας πουμε οτι εχεις λιγα παραπανω και η Χριστινα σου κανει ερωτικα και επικοινωνιακα .... τι να την παρεις για 4 ωρες σπιτι ..τι να την παρεις για 3 και να πας και καπου διπλα για ενα ποτο πριν.
Υποθετικη ηταν η τοποθετηση.

Κοινη αποδεκτα εκτιμηση νομιζω , οτι προσφερει ενα service το οποιο θα επρεπε να ειναι το standard οσο εχει να κανει με τον σεβασμο προς τον πελατη. Ολα τα αλλα ειναι υποκειμενικα και γιαυτο το λογο υπαρχουν αλλες κοπελες.
01 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ ενδιαφέρουσα τοποθέτηση. Θα την έχω υπόψη όταν έρθει η ώρα.
01 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε inmysole έτσι όπως το αναλύεις οκ συμφωνώ μαζί σου
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7