Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπον συναγωνιστες μου. Επειδη ειχα κατι μερες να βγαλω βολτα τον "περιανδρο τον μεγαλοπρεπη" ειπανα παω κατα τα γνωστα μερη.Αφου εκανα μια μινι τσαρκα κατεληξα εδω. (Αλιονοσπιτο) Βγηκε λοιπον η Λιζα. Γνωστη απο το διπλα και απο καποια αλλα σπιτια. Νατρντανοτσουπωτη γκομενα με τελεια τσιμπουκοχειλα βυζια 3αρια (πεσμενα... ενταξει τοσα χιλιομετρα εχουν γραψει...και παλι καλα να λες) σρενοκωλη και τελευταια κοιλιτσα κρυμμενη πισω απο ολοσωμα μαγιω και τετοια. Μου ανακοινωνει τα προγραμματα και αφουτο παιζω και καλαοτι το σκεφτομαι λεω παμε. Μπαινουμε στο πρωτο μπροστινο δωματιο, θεοσκοτεινο. Κανει μια ετσι κι ανβει μια λαμπα στο καθρεφτη διπλα. Ωπα ρε συ λεω τοσο φως? Κουλ ο.κ δε με χαλαει καλυτερα, απλα δεν παιζει ρομαντισμος! Μεγάλο χαμόγελο Ξεντυνομαι φρεσκαρισμα και πανω στο σκουπισμα νατην. Ξαπλωνω και περιμενω. Λιγο σοσιαλ γαι το κρυο εν οσο καθαριζει απαλα με μαντηλακι ολη την περιοχη. Ανεβαινει απο πανω και αφου σκουπιζει το κραγιον (θετικον για τους "δεσμευμενους") αρχιζει απαλα φιλια απο αυτι εως κοιλια και τουμπαλιν. Σταματαει στη ρωγα και πιπιλαει χωρις να ποναει. Πεταει ενα φιλι στο στομα χωρις γλωσα και κατηφοριζει. Λοιπον εχουμε πει για Αλιονα απο το παρακατω οικιμα στο 27 και αλλες τσιμπουκοπνιχτρες σωστα? Προσθεστε ακομη μια. Μαγκες εχει γαμω τα χειλια για την δουλεια και δεν σε λυπαται καθολου. Ξεκινησε με φιλια μετα περασε στο γλυψιμο και μετα στορουφηγμα. Προσκύνημα Ολα σε μαλακους τονους και σιγα, με βογγητα και ανασες καταλληλες. Τωρα ποσο αληθινα καταλαβενετε. Την εχω πιασει απο τα μαγουλα την σηκωνω κοιταει και ξανα κατω! Αυτο γινεται κανα 5λεπτο, κατηφοριζει στα δυδυμα και ακομη πιο κατω. Με μπολικο σαλιο ρουφηγμα και οτι πρεπει να γινεται εκει κατω. Την σταματαγα και της σηκωνα το κεφαλι και καλα για να την κοιταω στα ομορφα ματια της (οπως ελεγα) απλα μπας και κρατηθω και δεν χυσω. Σηκωθηκα επεξα λιγο με βυζια ταυτοχρονα με δαχτυλα επαιζα κατω μουνι- κωλο. Της εριξα κατι δαγκωτα σε λαιμο αυτια και δεν αντεξα και δαγκωσα απαλα τα τσιμπουκωχειλα. Βογγαγε (παλι λεω ξερουμε το αληθες αλλα ...) Ετριψα τον περιανδρο σε βυζια κοιλια, μουνοχειλα, κωλοτρυπις με κοιταει και της λεω ελα να βαλουμε καποτα γιατι θα γινει καμμια μαλακια! Δεν κανω μαλακιες αλλα ετσι οπως την ειδα εαν το προσπαθουσα ισως της τον εβαζα κανα κεφαλακι ακαποτα ... λεμε τωρα!! Ξαναλεμε ΔΕΝ κανουμε τετοιες μαλακιες!!! Τελος παντων, μ αρπαξε και μ εσπρωξε μεσα κουνιοταν μονη της κανα 2λεπτο τραβηχτηκα της ετριψα παλι λιγο με τον πουτσο το μουνι και στο πλαι για πιστονιασμα. Ξανα μανα βογγητο και γυρισματα να με κοιταει. Προσπαθεια για εφαρμογη σχεδιο "πισω εισοδος" Μηηηη εκει δεν μπανει αγαπη μου!! Πολυ χοντρο και θα με σκισει!! Πηγα να γελασω αλλα λεω οχι τωρα αντρα μου ... οχιι τωωρα. Γυρισμα ανασκελα βγαλσιμο καποτας και στα χειλια. Κανα δυο σκαμπιλισματα στα χειλια και τον παιρνει ολο μεσα με περασματα απο αρχιδια και ξανα μεσα βογγημα και χαιδεματα. Εχω το ενα χερι να βοηθαει το κεφαλι της και το αλλο σαν πριζα να δαχτυλιαζει μουνι κωλο. Αφου βλεπω οτι ειμαι στο αμην βαζω δαχτυλα οσο πανε μεσα και βγαζω πουτσο και καλα να γλυψει ορχεις, πριν προλαβει να κατεβει αδειαζω! Μαγουλο - χειλια - μυτη!! Δεν σαλεψε η καριολα, μονο γλωσα εβγαλε και ξαναβαλε πουτσο μεσα να στραγγιξει.!! Μου κοψε τα γονατα. Ξαπλωσα να ξεφυσαω σαν βοδι κι αυτη να γελαει. Αφου πηγε και καθαρισε προσωπο κι εφτυσε οτι ειχε εκατσε διπλα για σοσιαλ. Σε λιγο φευγω αλλη βαρδυα, ευχαριστω πολυ ηταν ωραιο καθησε να ξεκουραστεις εχουμε κι αλλα δωματια.! Οπερ και εγενετω. Αφου αραξα ολιγον πλυθηκα ντυθηκα κι εφυγα. Εν κατακλειδι, σε εσας που θελετε μια μπαμπατσικη γυναικα με καλη περιποιηση, χωρις βιασυνες, δεκτικη και δεν σας χαλανε καποια κιλα σε σημεια οπως περιεγραψα, βουρ στον πατσα.Η βαθμολογια για τσα ειναι επειδη δεν βγηκε καμμια, δεν με ενοχλησε καμμια, πορτα δεν χτυπησε καμμια. Παρκιγκ κωλοφαρδυα αμεσα. Αυτα τα ολιγα καλο βολι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2019
Όνομα κοπέλας
Λίζα
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, livaja , cosgeor και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2019
Δεν θα κουραστω να το επαναλαμβανω για να προστατεψω την νεολαία. Ακαποτο και 69 μεταδίδουν σύφιλη, βλεννορια και υπο προυποθεσεις τραυματισμού του βλεννογονου και aids
05 Αυγούστου, 2019
φιλε ξερεις που δουλευει πλεον?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2