Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν, η κοπέλα είναι ακριβώς ό,τι βλέπετε στις φωτογραφίες. Επισήμανση μόνο για όσους δουν τις φωτογραφίες στο πρακτορείο και δε διαβάσουν τις άλλες κριτικές εδώ ότι οι πρόσφατες φωτογραφίες είναι εκείνες με τα πολλά τατουάζ και το καρέ μαλλί, το οποίο κατά τη γνώμη μου δεν της πάει. Έτσι για όσους δε γουστάρουν τα πολλά τατουάζ. Στα του αγώνα τώρα. Δε λέει όχι σε τίποτα και προθυμότατη να εξυπηρετήσει δηλ. να γαμήσει (καυλώνω και μόνο που το ξανασκέφτομαι). Έκανα το ντουσάκι μου. Βγήκα και αρχίσαμε με αισθησιακά γλωσσόφιλα. Όσο περισσότερο φιλιόμασταν τόσο πιο βαθειά τα γλωσσόφιλα. Τη φίλησα αρκετές φορές πίσω απ'τα αυτιά (φαίνεται να της αρέσει πολύ εκεί: βογγούσε περισσότερο και κινιόταν περισσότερο), την έγλειψα παντού στο σώμα (και αυτό φαίνεται να της αρέσει πολύ). Όλα αυτά εναλλάσσονταν με γλωσσόφιλα. Ύστερα από αρκετή ώρα κατέβηκα προς τα κάτω και άρχισα να της γλείφω το μουνί το οποίο ήταν ήδη αρκετά υγρό. Έβαλα δύο και τρία δάχτυλα μέσα (δεν είπε όχι με τίποτα!)Προσκύνημα Καύλωνε περισσότερο και το μουνί της γινόταν όλο και πιο υγρό και σφιχτό Έρωτας Ματάκι . Άλλαξε χέρι στο μουνί και το πρώτο χέρι με τα χύσια της το΄βαλα στο στόμα της να το καθαρίσει Γλώσσα ... Όπως είπα, δε λέει ποτέ όχι!Μεγάλο χαμόγελο Και άλλα γλωσσόφιλα με τα δάχτυλα στο μουνί της το οποίο όλο έσφιγγε. Ύστερα από αρκετή σε αυτό το στύλ το οποίο εγώ γουστάρω πολύ, γυρίσαμε στο 69. Η πίπα της άψογη με λίγο από δόντια: τέλειος ρυθμός και χρήση τους. Ματάκι Ξέρει πώς να το κάνει ώστε να καυλώσεις χωρίς να χύσεις! Προσκύνημα Δύσκολο πράγμα... Προσκύνημα Ύστερα από λίγο ξανά μουνογλείψιμο κανονικό με δάχτυλα. Ύστερα από λίγο σεξ με προφυλακτικό φυσικά, σε ιεραποστολική στάση.... Μετά από μερικά λεπτά έχυσα. Δεν ξέρω γιατί αλλά πολλές στάσεις δεν κάναμε: όχι πώς με χάλασε, μια χαρά ήταν. Πήγε κατ'ευθείαν στο μπάνιο, ήταν 37 λεπτά (από μιά ώρα), δέκα λεπτά συζήτηση περί ανέμων και υδάτων. Τα αγγλικά δεν είναι το φόρτε της, ευτυχώς μαθαίνω ρώσικα, αλλά ούτε τα δικά μου ρώσικα είναι καλά... Συνεννόηση με το γραφείο άψογη... Μόνο μείον το δωμάτιο του ξενοδοχείου με τρεις βαθμούς έξω, έκανε τόση ζέστη με τη θέρμανση ώστε η μπαλκονόπορτα ήταν ανοικτή και η ντουζιέρα ήταν τέτοια, σα βάθρο αγάλματος ώστε με μια εσφαλμένη κίνηση θα μπορούσε κάποιος να σκοτωθεί!Money Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 25, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
24.193
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Quarantaris, chaoserevos και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2019
Στο προηγούμενο tour με περίμενε στη ρεσεψιόν με το καρέ μαλλι .
Δεν την αναγνώρισα ώσπου ανέβηκε στο δωμάτιο .
Ήμουν στο 50-50 να μείνω η να φύγω αλλα έμεινα .
Αποτέλεσμα ? Τούμπανο , επιθετικό ξεκωλιδι που γουστάρει πολύ να πηδιεται .
Άσε που η γλώσσα της οργώνει χωράφι .
review reaction 1 hornyasfuck
27 Φεβρουαρίου, 2019
Μπραβο για την κατατοπιστική κριτική. Πρόσεξες κάτι σχετικό με τα θεματάκια καθαριότητας της κοπέλας που έχουν αναφερθεί στο παρελθόν?
review reaction 1 hornyasfuck
05 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κανένα πρόβλημα, φίλε! Άμα ήταν θα το έλεγα, φυσικά. Αν θες, όρμα...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3