Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πόσο έληξε το μπαοκ αρης;Χμμμ;
Ρε με τί ασχολείται ο κόσμος....πάλι καλά δηλαδή, καθώς έτσι είχα την άνεση να κλείσω στην ώρα που ήθελα και να πετύχω και την κοπέλα αρκετά ξεκούραστη καθώς έταιροι "Μακεδονομάχοι" είχαν μαζευτεί στο κοτέτσι ή στα καφενεία και βγάζαν τα μάτια τους μεταξύ τους...οπότε είπα να ασχοληθώ με το μόνο άθλημα που μπορεί να προσφέρει πραγματικές συγκινήσεις....αλλά επειδή δεν ξέρω να παίζω γκολφ είπα να το ρίξω στις γυναίκες...Εμμμμ
Η κοπέλα μας έρχεται από το άγνωστο και πρωτόγνωρο μέρος που ονομάζεται Μόσχα ή κάπως έτσι και δηλώνει 22χρ....
Όπως και εγώ πριν αρκετά χρόνια ήμουν 22, έτσι και αυτή πριν μερικά χρόνια ήταν 22....αν μου έλεγε πχ. 25 δεν θα έλεγα όχι, αλλά δεν πειράζει, 22.
Κορμί όπως το βλέπετε στις φωτό, λίγο μαυρισμένο, με κάποιες ελιές στην πλάτη της και τα τατουάζ που βλέπετε τα οποία είναι αρκετά για να τα απαριθμήσω. Πάντως νομίζω ότι έφτασε το όριο, ελπίζω να μην κάνει παραπάνω όπως μου είπε ότι θέλει...Κεφάλι σε τοίχο! Έχει και ένα κόσμημα στο σημείο που τελειώνει ο λαιμός και αρχίζει το στήθος της, το οποίο πρέπει να πόνεσε όταν το έβαλε....καθώς και στον αφαλό.
Όμορφο πρόσωπο με πανέμορφα μάτια και φουσκωμένα χείλη, πάντως όχι ροφός. Στήθη λίγο μικρά για τον σωματότυπό της αλλά ωραία και στητά. Το δέρμα περιμετρικά στη μια ρώγα της ήταν πιο ανοιχτόχρωμο, αλλά δεν τη ρώτησα πως το κατάφερε...Χμμμ; νομίζω φαίνεται και σε μια φωτογραφία της.....Τα πόδια της δεν τα είδα καθώς δεν έβγαλε το καλσόν που φόραγε, δε νομίζω πάντως να ήθελε να κρύψει τίποτα αντιαισθητικό. Ότι και να είχε πάντως δεν θα το πρόσεχα καθώς ο κώλος που φοράει το συγκεκριμένο μοντέλο είναι μαγνήτης για τα μάτια, είναι πηγή έμπνευσης για ζωγραφιές με λευκή μελάνη, είναι λόγος να χτίσεις ποντίκι στο ένα μόνο χέρι (αυτό του φραπέ), είναι λόγος να μάθεις να τον παίζεις και με το άλλο χέρι, είναι αφορμή πολέμου, τέτοιο κώλο πρέπει να είχε η Ελένη για να σφάζονται 10,000 πυρφόροι στην Τροία επί 10 χρόνια για πάρτη της ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ Η ΡΟΥΦΙΑΝΑ!!!!!Ντροπή

Τέλος πάντων, άμα ξεπεράσεις αυτή τη μικρή λεπτομέρεια η μπουμπού έχει κορμί για αμαρτίες, αν έχει και διάθεση και της φερθείς καλά θα στο ανταποδώσει. Τουλάχιστον εγώ πέρασα πολύ καλά, η αλήθεια δεν το περίμενα, ήταν αρκετά θερμή και δοτική.
Πίπα αρκετά καλή, προσπάθει για βαθύ μπούκι αν και κουράζεται εύκολα, αλλά είναι πρόθυμη.
Πηδήχτηκε αρκετά καλά και έντονα και φάνηκε να περνάει καλά και αυτή. Είναι πεντακάθαρη και έφαγε σπάτουλα και στις 2 τρύπες, δάχτυλο όμως δεν επέτρεψε. Τελείωμα 1 και μοναδική φορά στο στόμα της καθώς βγήκα νοκ άουτ στο 2ο αφού ένιωθα το δωμάτιο σαν φούρνο και έβγαλα σε ιδρώτα Κατσικογάμης όλες τις μπύρες της προηγούμενης βραδιάς. Η κοπέλα έκανε πάντως προσπάθεια να με τελειώσει ξανά αλλά δεν....Ντροπή Το μόνο ελάχιστο αρνητικό που οφείλω να αναφέρω είναι ότι τουλάχιστον με μένα δεν φιλούσε τόσο βαθιά, αλλά εγώ δεν μοιάζω στον Tom Cruise οπότε...Εμμμμ

Πλέον το να περνάς καλά με μια εμφανίσιμη κοπέλα είναι αρκετά σπάνιο στη Θεσσαλονίκη, οπότε μάλλον θα γίνει λαϊκό προσκύνημα απο δω και πέρα, ελπίζω να αντέξει και να είναι το ίδιο δοτική και στους υπόλοιπους. Θα ήθελα σίγουρα να την ξαναδώ αλλά κάτι μου λέει ότι η πρώτη μου γνωριμία μαζί της ήταν και η καλύτερη οπότε θα την κρατήσω σαν ευχάριστη ανάμνηση. Δεν έβαλα "σίγουρα" αλλά το "όχι" είναι αρνητικό οπότε ας μείνουμε στο "ίσως". Πάντως γι΄αυτόν τον κώλο θα φυτίλιαζα και ένα μηνιάτικο....λέτε να της το προτείνω;Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Κύριοι του γραφείου βρείτε και άλλες τέτοιες κοπέλες, ΜΟΝΟ τέτοιες κοπέλες, κούκλες και ορεξάτες, με πραγματικές φωτογραφίες και εμείς εδώ είμαστε....

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.694
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, JACK SPARTALOW, GFE Master και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2019
Φίλε ζωγραφίσεις με την κριτική σου μπράβο , το ωραιο στην κριτική σου είναι πως εμ μέρη δικαιολογείς την φάση με τα φιλία !!
Νομίζω πως άσχετα με το ποσά δίνεις σε μια κοπέλα για να πάει μαζί σου αυτό δεν σημαίνει πως ντε και καλά θα πρέπει να γουστάρει κιόλας , αυτό βέβαια κάποιες το δείχνουν και κάποιες είναι ποιο επαγγελματίες σωστά η λάθος !
Γι’αυτο ίσως θα έπρεπε σε κάθε κριτική να υπολογίζεται και η εμφάνιση του κάθε πελάτη ! Είσσσσς ωραίος και μετράς !!!!
26 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λάθος κατάλαβες. Αν με έλεγε Tom Cruise θα με έλεγε κοντό, μικροτσούτσουνο και μυτόνγκα. Εγώ είμαι ζωγραφιστό κουκλάκι...Σπασίκλας
26 Φεβρουαρίου, 2019
Κριτικη power!!!!Καπέλο
24 Αυγούστου, 2019
Φίλε αυτή παρουσιάζεται ως Eva στα site με άσχημες κριτικές. Αυτή η Eva τέλος πάντων δεν είναι αυτή των φωτογραφιών, οπότε κάτι δεν πάει καλά
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4