Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322664
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα αργα το απογευμα με πολλές προσδοκίες για να την συναντήσω!!!
Παρόλο που την έχω επιλέξει αρκετές φορές είπα να την επισκεφτώ ξανά!!!
Για μένα πλέον η Τάνια, όπως και η Ρούλα, είναι στανταράκι,την επιλέγω κάποιες φορές μέσα στο χρόνο όταν θέλω να περάσω Απόλυτα Καλά και δε θέλω να "πειραματιστώ" με νέες κορασίδες!!!

H υπηρεσια μου ανοιξε την κατω πορτα και μολις ανεβηκα πανω της λέω:Ότι θέλω ΟΠΩΣΔΉΠΟΤΕ την Τάνια!!!
Τελικά ήμουν τυχερός και χωρίς χρονοτριβή πέρασα στο καθαρό δωμάτιο!!!

Η Τάνια για όσους δεν γνωρίζουν εμφανισιακά είναι 30+, σχετικά μικρόσωμη, με όμορφο πρόσωπο που προδιαθέτει για γαμήσι, φυσικά μικρά βυζάκια και με φυσική κωλάρα που επίσης διατηρείται σε καλή κατάσταση!!!Με καλή συμπεριφορά και ενέργεια!!!
Κινείται πολύ πάνω από το μέσο όρο και σε εμφάνιση και σε σέρβις ειδικά!!!

Ξεκινήσαμε τα βαθιά γλωσσόφιλα,δυνατά χαμουρέματα και χαστούκια στην κωλάρα της με την είσοδό της!!!
Άμεσα καταλάβαμε και οι δύο ότι γουστάρουμε το δυνατό βρώμικο γαμήσι, οπότε η συνέχεια περιελάμβανε 1 δυνατό γύρο εξαιρετικού στοματικού, Γλύψιμο Αρχιδιών, Εξαιρετικό Γλυφοκώλι, κολπικού σεξ σε διάφορες στάσεις με μπόλικα γλωσσόφιλα,και κωλοσκάμπιλα!!! Το τελείωμα ήρθε στο στόμα της όπου τα έφτυσε διακριτικά.
Ήταν με το χαμόγελο στα χείλη σε όλη τη συνάντηση και πρόθυμη να ικανοποιήσει τις επιθυμίες μου.
Σίγουρα αποτελεί μια σταθερή επιλογή, σε καλή τιμή, μένω πολύ ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της και ΣΊΓΟΥΡΑ θα την ξανασυνατήσω!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Giorgio6969
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
496
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, geny24, Lascivo79 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2019
Το όχι δεν ξέρει τι σημαίνει.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1