Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214842
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επίσκεψη στο μασατζήδικο γύρω στις 5 απόγευμα. Για κακή μου τύχη όλες οι κοπέλες σε πρόγραμμα με άλλους συναγωνιστές.Money Mouth Η μόνη διαθέσιμη η Suzana.Παίρνω το πρόγραμμα μίας ώρας δύο πιστολιών (αμ δε).Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Μπαίνω μέσα έρχεται το κορίτσι μου αφίνει πετσέτα και παντόφλες και φευγει.
Κάνω το μπανάκι,έρχεται. Πρίν προλάβω να ανοίξω το στόμα μου, μου λέει κατσε στο μασαζοκρέβατο,χωρίς κάν να ρωτήσει.
Λέω δεν γαμιέται θα κάνει μάλλον για λίγο μασάζ και μετά θα αρχίσουμε για τάλλα...ΜαλακίαΜαλακία
Τώρα θα αναρωτιέστε για πιό λόγο δεν πήρες τον έλεγχο και την απόφαση το πως θα εξελιχθεί η συνάντηση εσύ. Η απάντηση είναι η εξής, βλέποντας και διαβάζοντας τα σχόλια για την συγκεκριμένη, θεώρησα οτι η επιλογή της θα ήταν καλή και έτσι αποφάσισα για κακή μου τύχη να πάρει εκείνη την πρωτοβουλεία των κινήσεων.
Πέρασε αρκετή ώρα περίπου 20 λεπτά με ένα εντελώς αδιάφορο μασάζ, χωρίς να έχει βγάλει την ρόμπα.
Της λέω να γυρίσω γιατί δεν πήγαινε άλλο.ΘυμόςΘυμόςΘυμός Γυρνάω μου κάνει και μπροστά ευτυχώς για λίγο. Αρχίζει το αισθησιακό της κομμάτι παίρνει ένα σκούφο το βάζει στο στόμα της και το βάζει στο εργαλείο. Χωρίς φυσικά να με ρωτήσει αν το προτιμώ άκα.ΜαλακίαΜαλακία
Σκέφτομαι άστην να δώ τουλάχιστον αν το κατέχει σε αυτό το κομμάτι. οκ η πίπα της ήταν το μόνο πράγμα καλό απο την συνεδρεία που μαζί με αυτά τα τεράστια βιζόμπαλα και κάνοντας ένα ισπάνικο έχυσα μέσα στο προφυλακτικό (Να ενημερώσω ότι την ρόμπα της την είχε βγάλει μέχρι την μέση).
Μου το βγάζει με σκουπίζει και ξεκινάμε πάλι για μασάζ, της λέω γδύσου μπας και χουφτώσω. Τί το ήθελα, ένα άτριχο κάτω μέρος αλλα και στα πόδια ψηλά το ίδιο σκινικό.
Έφαγα μια ξενέρα, λέω δεν υπάρχει τώρα περίπτωση να μου σηκωθεί ούτε με γερανό, κοιτούσα την ώρα να τελειώσει και στο σαραντάλεπτο της λέω καλά είναι πάω να την κάνω. Ούτε να με ρωτήσει έγινε κάτι ούτε τίποτα.
Βγαίνει έξω, κάνω το μπανάκι μου και ντύνομαι. Ανοίγει η πόρτα και της λέω θέλω να μιλήσω της υπεύθυνης, με κοιτούσε με ένα βλέμα, άραγε τί να ήθελα να της πώ. Μπαίνω στο γραφείο την 《στόλησα》 κανονικα και την έκανα απο εκεί μετά την χειρότερη μακράν συνάντηση που έχω κάνει ποτέ σε τέτοια μαγαζιά.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, HarisGB, baroc και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού