Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163389
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασα σήμερα το πρωι απο το εν λόγω στουντιάκι.Αυτο που είναι ακριβώς δίπλα στο Πέτρου ερημίτη 2.Βγαινει μια όμορφη κοπέλα ονόματι αλίνα με πολύ ωραία πόδια.Δεν το σκέφτομαι πολύ και περνάω μέσα.δίνω 40.Ερχεται το μωρό.Βγάζει τα εσώρουχα και απο καλύπτει ένα πανέμορφο στήθος με πολύ όμορφη ρώγα.ασχολήθηκα πολύ ώρα με τα βυζία της που ήταν απίστευτα.οι ρώγες της είχανε χοντρύνει πολύ σαν καρύδια.Τέλειο δέρμα στην αφή πολύ γλυκό και καυτό κωλαράκι και περιποιημένο μουνάκι.Μου πηρε μια πίπα άψογη!! Μετά έπιασα σειρά εγώ όπου την απόλαυσα για πολύ ωρα... με το μωρο να το ευχαριστιέται.οι ρώγες της είχανε γίνει πέτρα.. το μωρό δάγκωνε τα χείλη της με κλειστά μάτια και έσφιγγε τα μαξιλάρια... αρκετή ώρα γλειφομούνι με το μωρό να βασανίζεται... Ξεκινίσαμε το γαμησάκι.. απο πάνω εγώ με το μωρο να ανοίγει τα πόδια της τέρμα...γαμηθήκαμε σε δίαφορες στάσεις με εμένα πάντα απο πάνω... είχαμε τρελό δέσιμο.. καταπληκτικό σωματάκι το μωρό!! την σφυροκοπούσα με δύναμη και έπαιρνε μάτι το σκηνικό στον καθρέφτη και γούσταρε... Έβλεπε το σφύρί να χάνεται με δύναμη στο μουνί της...να βγαίνει ολόκληρο και να χώνεται πάλι βίαια μέσα της...με τους μηρούς μου να χτυπάνε δυνατά στο πίσω μέρος των καπουλιών της,που προέβαλαν μπροστά επειδή είχε σηκώσει τα ποδαράκια της ψηλά στο κεφάλι μου... Ξεροέχυσα ποτάμια στην κοιλιά της με την γκόμενα να κοιτάει τον φαλακρό παλαιστή να την φτύνει και να αναφωνεί ''ουάου΄΄ Αλίνα δυναμη!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.396
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παπας βενεδικτος θ΄, ilarionas, al pacino και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού