Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Call-Girls 6004
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Συνάντηση με την Antzy έγινε πριν από λίγο καιρό σε ξενοδοχείο της επιλογής μου έπειτα από εύκολη συνεννόηση με την ευγενική τηλεφωνήτρια του γραφείου.
Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της και όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρισα μια νεαρή κοπέλα 24-25 χρονών Ρωσίδα με γλυκό πρόσωπο με καστανά μάτια, αρκετά καλό σώμα και ωραίο κωλαράκι. Το ντύσιμο της ωραίο και κομψό .Η συμπεριφορά της φιλική και ευχάριστη από το πρώτο λεπτό με έκανε να νιώσω άνετα
Στα τα του αγώνα: ξεκινήσαμε με βαθιά γλωσσόφιλα και αρκετό παλαμούτιασμα . Στην συνέχεια ακολούθησε πίπα η οποία ήταν από αρκετά καλή έως πολύ καλή, βαθιά με σάλιο με έντονο ρυθμό το ανεβοκατέβαζε στο στόμα της. Με έκανε να τελειώσω στο στόμα της πολύ γρήγορα πράγμα το οποίο σπάνια συμβαίνει με εμένα . Διάλλειμα λίγων λεπτών για συζήτηση για διάφορα θέματα κ έναρξη δεύτερου γύρου με σκοπό να εξαντλήσω τις στάσεις του κάμα σούτρα … καταλυτική στάση στα 4 όπου την σφυροκοπούσα για αρκετή ώρα ενώ αύτη συμμετείχε με πάθος και με καυλιάρικες κραυγές με αποτέλεσμα να έρθει ο πολυπόθητος οργασμός για δεύτερη φορά και τελευταία !...
Στο ρεζουμέ του ραντεβού μου , μπορώ να πω ότι πέρασα αρκετά καλά με μια ευχάριστη κοπέλα η οποία σέβεται αρκετά τα λεφτά του πελάτη...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, chris1955, petergsp και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2019
Φίλε μου κάτι σχετικό με την καθαριότητα της κοπέλας δεν ανάφερες Χμμμ;...
Δεν σου την λέω!. απλά με ενδιαφέρει γιατί είναι ένα σοβαρό θέμα (τουλάχιστον για εμένα)... Καπέλο
26 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο φίλε pannap δεν ανέφερα ότι πριν τον ‘’αγώνα’’ πήγε για φρεσκάρισμα , έκανε ντουζάκι και μου ήρθε τυλιγμένη με την πετσέτα του μπάνιου … Έγινε ότι έγινε και πριν να φύγει πήγε στο μπάνιο , έκανε πάλι ντουζ , έκανε5 λεπτά πιστολάκι ντύθηκε , πουδραρίστηκε και μετά βγήκε από το μπάνιο και έφυγε …
Είναι καθαρή η κοπέλα απλά το παρέλειψα για να μην κουράζω με αυτονόητα και με λεπτομέρειες … Και στην ουσία δεν την πήρα μάτι, μόνο άκουσα τα νερά στο μπάνιο … όταν ήρθε στο κρεβάτι ήταν καθαρή και μύριζε όμορφα!..
Ελπίζω να σε κάλυψα φίλε pannap για το θέμα της υγιεινής της εν λόγο κορασίδας!...
B
Batsilas
26 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είσαι ωραίος !... Καπέλο
PS
Papasotiriou Stathis
28 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φίλε μου με κάλυψες και με το παραπάνω!..
Είσαι ωραίος!.
Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4