Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90872
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκινησα παλι για Παολα και εχοντας διαβασει και για την Μελινα, και κατα ποσο ισαξια ειναι της Παολας, οποτε την ειχα για plan B, σε περιπτωση που δεν βρω την Παολα. Και ετσι εγινε, το φωτακι της Παολας σβηστο, και μπενουμε με ενα φιλαρακι στο ισογειο να τσεκαρουμε την Μελινα, ρωσιδα και αυτη λεει, εμφανησιακα δεν μου γεμισε το ματι και αποχωρησαμε για τσαρκα. Εμφανησιακα καρε μαλακι προς το ξανθο το θυμαμαι, κοκκινο διαβαζω παρακατω, ισως, αδυνατο κοντουλικο κοριτσακι, σαμιαμιδια τα λεω εγω. Αφου δεν βρηκα κατι καλο στην τσαρκα που εκανα, γυρισα να πληρωσω την Μελινα αν και δεν με κλικαρε, ρισκαροντας μιας και ειχα διαβασει τις 2 παρακατω καλες γραμμενες κριτικες και τις και λεω θα περασω καλα. Το μπουρδελακι ειναι στα ορια του αισχος και θυμιζει αρκετα βαρδαρη εποχες, εναν νυπτηρα στο δωματιο, χαρτι να βολταρει στο δωματιο, ευτηχως που μου εδωσε πετσετα η τσατσα, που ηταν ξερη στεγνη κοκκαλο.!!!!! Εισοδος εγινε με 40αρι ακαποτο...30€ το αρχικο.
Η Μελινα μπηκε μεσα και καθως γδινοταν και αγγιζοντας ο ενας τον αλλον, αρχισα να μετανιωνω για την επιλογη μου, σκεφτηκα να την διωξω να παρω τα λεφτα μου πισω, προσωπο αγριο καθολου ομορφο, σωμα αδυνατο κοκκαλιαρικο καθολου καυλωτικο, στα 4αρα τα κοκκαλα απο την λεκανη της εξεχουν γενικα δεν εβλαπα μια εικονα που μπωρω να καυλωσω, στο μουνι της κρεμοντουσαν τα μουνοχειλα και δεν με αφησε να το αγγιξω. Ελληνικα καθολου (εφαγε και αυτη τα βρισιδια της.!!!) Μεγάλο χαμόγελο Βυζακι μικρο αχαρο, ντεκαυλε και αυτο. Γενικα στεγνη γκομενα. Προκαταρτικα απο μερους της υπηρξαν, γενικα εδειχνε προθυμη για ολα και εβγαζε μια λυσσα για να γαμηθει. μου τραβηκε μια μαλακια βαζοντας λυπαντικο και το τσιμπουκι της πολυ υγρο με βυθησματα τον εξαφανιζε, αρχιδακια δεν. Στο σεξ πανω καναμε ολες τις στασεις και τον εφαγε αδιαμαρτηρητα, και σε γρηγορο ρυθμο απο μερους της, χτυπηθηκε αρκετα, στα 4αρα εδειχνε να ποναει, γενικα δεν εβλεπα να μου αρεσει κατι πανω της για να τελειωσω και εβλεπα να χανω τα λεφτα μου αχυστος, συνεχεια μιλουσε στην γλωσσα της αρκετα, για ρωσικα δεν μου φενονταν, γεωργιανα ρουμανικα ισως. Την εσπρωξα μπρουμυτα μια σταση οπου χυνω και με αρκουδες.!! οπου τον εφαγε καλα σε σημειο να διχνει να ποναει αρκετα, να σφιγγει το σεντονι με τις παλαμες της, αλλα εκεινη την στιγμη ειχα καυλωσει και φοβομουν να το κοψω να ενδιαφερθω για παρτη της, δεν μου αρεσαν οι κραυγες της, λες και την βιαζα, εδειχνε να ζοριζεται αρκετα, οσπου εχυσα βγηκα απο μεσα της και ξαπλωσα διπλα της που ειχε μηνει ακινητη αυχη λες και ειχε τελειωσει το μαρτυριο της, αποκαλυψα το προσωπακι της απο τα μαλια της και μενοντας ετσι ακινητη και ιδρωμενη, την εδωσα μερικα φιλακια στο μαγουλο και στο λαιμο να την ανεβασω λιγακι, και εκεινη την στιγμη χτηπησε το κινητο της.!!! Ναι ηρθε στο δωματιο με το κινητο της και απο οτι καταλαβα ηταν σημα απο την τσατσα, γιατι μου ειπε στα αγγλικα για τον χρονο.!!! Καινουριο κολπακι και αυτο, αντι για να χτυπανε πορτες οι τσατσαδες.!!!!!!! ..σηκωθηκε πλυθηκε στον νυπτηρα τα εκανε πουτανα ολα απο νερα. Ντυθηκε στο κρεβατι χαιδευοντας την και αποχωρησε, με μια αγγαλια.

Η Μελινα τα εδωσε ολα, ναι, της το καταλογιζω δεν διαμαρτηρηθηκε πουθενα, τα εκανε ολα, προθυμη, χαμογελαστη, αλλα εως εκει, οποιον του αρεσουν οι ομορφρες γυναικες δεν θα τον κλικαρει, οποιος δεν κολλαει στην εμφανιση θα περασει μεσα και θα κανει εξαργυρωση, εγω δεν θα ξαναπαω, ειναι η ποιο ''ασχημη'' εμφανησιακα συνευρεση μου εδω και πολλα χρονια.!! Και οταν λεω ασχημη, εννωω εμφανησιακα οτι δεν ειναι καμια που δεν βλεπετα και σπαει καθρευτες με το χαμογελο της, απλα δεν ειναι στα γουστα μου, δεν την βλεπω ομορφη, ουτε στο προσωπο ουτε στο σωμα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2019
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, limari και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού